Jestem siedmioletnim, kudłatym,średnim psiskiem, który od dluższego czasu poszukiwał takiego Salonu Piękności. Tu jestem lubiany, a moja Pani ma pełne zaufanie do tego miejsca, bo wie że wyjdę stąd piękny i pachnący.!! Psiaki , kundle nie obawiajcie się tu przyjśc.Będziecie zadowoleni!!!!
Hau, hau.
Morus