Widok
moja ulubiona fryzjerka
Jestem siedmioletnim, kudłatym,średnim psiskiem, który od dluższego czasu poszukiwał takiego Salonu Piękności. Tu jestem lubiany, a moja Pani ma pełne zaufanie do tego miejsca, bo wie że wyjdę stąd piękny i pachnący.!! Psiaki , kundle nie obawiajcie się tu przyjśc.Będziecie zadowoleni!!!!
Hau, hau.
Morus
Hau, hau.
Morus
Moja ocena
Salon Pielęgnacji Psów
kategoria: Pielęgnacja zwierząt
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
podejście do zwierząt: -
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6