Byłem tam w pierwszy miesiącu od otwarcia, korzystałem z bieżni, ogólnie fajne bieżnie, tylko denerwujące jest to pikanie przy każdej zmianie tempa czy czegokolwiek. Dużym dla mnie minusem jeżeli chodzi o bieżnie jest.... widok, widok na tory i las (taki smutny widok) przy 5km już zasypiałem z nudów :D Lepszym rozwiązaniem by było zamontowanie jakiego ekranu > TV? lub poprostu odwróceniem bieżni na widok na sale. To jeżeli chodzi o bieżnie, Sprzętu do ćwiczeń chyba jest wystarczająco, są nowe i fajnie się na nich ćwiczy. Widziałem coś w rodzaju "małpiego gaju" fajny pomysł. Na plus: muzyka która nie gra za głośno. Szatnie duże, szafki duże i zabezpieczone alarmem, sauna ponoć ma być w połowie wakacji. (nie dowiedziałem się jaka) I teraz największy minus. Jeżeli jesteś samochodem i jedziesz prosto do domu to luz, ale jak ja przed pracą idąc na siłownie się wypocić to też bym chciał się porządnie umyć, niestety w siłowni callypso KLIF w Gdyni ciśnienie wody jest takie że ... że nie ma ciśnienia, woda leci delikatnym strumieniem, stoisz pod ścianą i modlisz się by jeszcze troszkę poleciała no i też nie za ciepła. Nie wyobrażam sobie pracy po siłowni i bez prysznicu..