Widok

muzyka

Chciałabym poznać osoby w zbliżonym do mojego wieku ,mam 52 lata, które lubią muzykę poważną i razem chodzić na koncerty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyki słucham ponad podziałami gatunku i rodzaju. Lubię doświadczać tego na żywo, ale zmęczony już jestem: ankietami, maseczkami i dezynfekcją... Chętnie dołączyłbym po zmianie przepisów, nakazów i zakazów itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że tak szybko to się nie stanie, że nagle wejdziemy do sklepu bez maseczki. Dlatego też ,jestem po dwóch szczepieniach, nie chciałam już dłużej czekać i z przyjemnością chodzę do filharmonii .Teraz też idę w piątek na koncert symfoniczny Agaty Szymczewskiej ,sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miało być kobieta a przez pomyłkę napisałam jako anonim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapowiada się ciekawy i piękny koncert. Szczególnie, ta część z muzyką Wieniawskiego. Życzę niezapomnianych wrażeń i wzruszeń podczas słuchania, tego wieczoru. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam taką nadzieję :-) Dziękuję. Dam znać jak mi się podobało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczorajszy koncert z udziałem Agaty Szymczewskiej ,szczególnie jej wykonanie Wieniawskiego, a jest laureatką jego imienia, był niezwykle wzruszjący. Polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za rekomendację. To jest bardzo miła wiadomość. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

do góry