Widok

najgorsza restauracja w Sopocie

Tydzień temu oceniałem Restaurację pomarańczową.
Ocena mojego pobytu w Restauracji Pomarańczowej zaginął.Ponawiam swą ocenę.
Byłem na przyjęciu Urodzinowym w/w Restauracji w dniu 08.06.2014.
Napiszę w kilku słowach.
Kompletny brak fachowości, ignorancja gości będących na przyjęciu Urodzinowym. Niechlujny wystrój stołów, ciągłe proszenie o zjawienie się kelnerek, brak łyżeczek do kawy i herbaty, mleko do kawy podane w litrowym kartonie. Zamiast łyżeczek do kawy zproponowano nam mieszkanie kawy i herbaty łyżeczkami do ciasta.
Opużnienie w podaniu dań obiadowych, nie ładnie podane jedzenie obiadowe, brak noży lub widelców / ciągłe prośby o to i owo.

Restauracja kompletnie nie przygotowana na obsługę większej grupy gości.
Nie polecam tej Restauracji.
Sądzę, żę trm razem zostanie opublikowana moja ocena.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łatwo się wystawia negatywną opinię. Pan uważa, że beznadziejna Restauracja, a niektórzy z goście, którzy byli zaproszeni na urodziny, nadal systematycznie odwiedzają naszą Restaurację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja potwierdzam że nędzna knajpa - bardzo trudno namówić personel aby zajęli się swoją pracą. Chowają się wewnątrz lokalu i udają że nie widzą klientów. Szkoda że właściciel nie pilnuje interesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że są miejsca które się nie zmieniają. Sezon się skończy, turyści - jednorazowi klienci wyjada a wtedy i dobra lokalizacja nie pomoże. Może niech zmienią nazwę na pomarańczowy foch?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry