Widok

najgorsze miejsce z którym miałam do czynienia

Uważają się za bogów, dziecko z wadą wzroku -11, z orzeczeniem o niepełnosprawności z powodu niedowidzenia,po kilku operacjach, wg nich nie jest dzieckiem słabowidzącym czy niedowidzącym!!!paranoja. pracuje tam kilkanaście babek, które nic nie wiedza, na niczym się nie znają, niech ktoś zrobi z tym porządek.
Moja ocena
oferta: -
 
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z powyzsza opinia. Osoby, ktore tam pracuja to ludzie z piekla rodem, nie nadajace sie do pracy z dziecmi, ani ich rodzicami. Na opinie, spotkania czeka sie miesiacami, potem klamia i wymyslaja nieprawdziwe powody dlaczego to tak dlugo trwa. Najlepiej miec z nimi jak najmniej do czynienia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święta racja.Jestem tego samego zdania.Jest tak kilka kobiet,które siedzą tam chyba za karę.Sama wiele czasu tam spędziłam z dziećmi i więcej tam nie pójdę.Zostałam tam nie raz upokorzona.Mam dość tego miejsca.Wolę odkładać pieniądze na prywatne wizyty niż być tam traktowana jak gówniara,która na niczym się nie zna,chociaż niektóre z tych najmądrzejszych są młodsze o wiele lat ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry