Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Oksywie Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W związku z tym, że jestem fanką pizzy i kilka pizzerii w okolicy już przetestowałam polecam:
Valmond - ul.Unruga
Al Capone - ul. Benisławskiego
Musze jednak dodać, żę najlepiej smakuje na miejscu, gdyż każda pizza jak trochę przestygnie to już nie oto samo co świeża :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
AL Capone ??? czy to ten szajs na miejscu bylej Monroe,jesli tak to dziekuje,taka bieda na pizzach ze az piszczy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie Al Capone może być. Jeśli miałabym polecić najlepszą pizzę jaką jadłam i jem dwa razy do roku to jest koło Jarosławia (podkarpackie) w Koniaczowie, zajazd Dukat. Nie ma drugiej takiej. Jak ktoś będzie w tej okolicy to polecam z całą odpowiedzialnością, nie pożałuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli w Gdyni ktoś będzie robil taką pizzę jak ta na zdjęciach to jestem gotowa przytć 20kg :-) Zdjęcia oczywiście z Dukatu
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety udało mi się wrzucić tylko link do zdjęć, ale warto spojrzeć. Niekoniecznie będąc głodnym :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
super pizza...tyle kukurydzy ze przyda sie jako zaneta na rybach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda pysznie
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szału nie ma skoro trzeba ją babrać sosami... we Włoszech pizze jadłem tak pyszne że grzechem było je czymś polewać, chyba że oliwą :) u nas niestety to tylko wyroby pizzo-podobne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
1] valmont jest ok, tylko szynkę mogliby rzucić inna niż coś ala konserwowa..



2] w Tino lecą w hooya, cena w porównaniu do pizzy powinna być ~30% mniejsza.

kucharze wola zawijać półprodukty do domu; właściciele wiedza i nic nie robią z tego :)



3]W trio na starowiejskiej 20zl za pizze za która zapłacimy w Valmont max 12 zl



4]DmD czy AMD na kantorowej całkiem niezła, tylko sam proces składania zamówienia trochę dziwny..



5]Na wladka IV na przeciwko urzędu skarbowego z*******a. Bardzo mila obsługa + najlepsze cisto jakie jadłem ( kucharz - włoch) dodatek- przystawki (wliczone w cenę)



z tych co upadły najlepiej wspominam romano i pasibrzucha :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z wielu pizzeri na Oksywiu zamawiałam posiłki. Jak dla mnie najlepszą pizzę ma TINO.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
romano było ok gdy nie widziało się kucharza. swojego czasu (lepiej niż 5 lat temu) miałam "przyjemność" być obsługiwana przez kucharza. Dzień był gorący, pan kucharz przy kości. Pocił się bardzo. Te krople dosłownie kapały z twarzy. Pizzy nie dojadłam. Wyobraźnia mi nie pozwoliła :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pomyśl jak gorąco jest w piekarni. myślisz dlaczego chlebek taki słony ?:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malta przy marynarce obok pubu69
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
co do AMD, to chodziłem tam jeszcze w roku 1994. Pierwsza pizza w życiu będzie mi się zawsze kojarzyła z tą właśnie, z ul. Abrahama.
Dziś nie mogę narzekać, bo mieszkam w Rzymie, a więc pizzy pod dostatkiem. Co ciekawe, Włosi nie uznają ketchupu czy innych sosów. Ale za to używają oliwy, także pikantnej. Polecam. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w romano na białej pizza była rewelacyjna. nigdy pozniej nigdzie w gdyni nie było drugiej takiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio pizza poprawiła sie w City Pizza.. kiedys to bylo dno ale jak zmienili kucharza to jest o niebo lepiej :)
a najlepsza pizza w Gdyni to w Karczmie Gdynskiej na starowiejskiej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
valmont to zdecydowanie odradzam!!sprzedaja niby gyros na pizzy a to jakies skrawki karkowki pewnie jak ktos niedojadl z obiadu ble:-( ja zamawiam z torino bo maja ranty serowe, ktore uwielbiam i z bistro arezzo-oni maja swieze jedzenie i bardzo dobre dania obiadowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lubie picernie kołomnie piceria TINO na obłużu robią tam dobre pizze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko i wyłącznie da grasso:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, da grasso też mają dobra, przyznaję:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli będziecie np. w Katowicach albo we Wrocławiu to polecam Party Pizza. Mają wiele fajnych, tematycznych smaków pizzy, smaczne sosy i doskonałe ciasto. Sporo jeżdżę po Polsce i uważam, że u nich właśnie można dostać najlepszą pizzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam Vito :) Od momentu pojawienia się na rynku do niej uczęszczamy:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Al Capone jest na Sikorskiego a nie Benisławskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedmowca ma racje Al Capone jest na Sikorskiego (wysmienita pizza) a nie na Benislawskiego gdzie bylo zenujace Monroe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podzielam opinie, ten gyros na pizzy w Valmont to jakies nieporozumienie, ochyda. Dania ogolnie bardzo przecietne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepsza pizza jest w GDYNIANCE na świętojańskiej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdynianka? no nie porazka, placek grubego ciasta, przecietne dodatki, mnjie nie powala, choc jest to stara pizzeria.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hawana na leszczynkach wymiata wszystkie inne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wydaje mi sie, ze forum dotyczy pizzeri znajdujacych sie na Pogorzu a nie na terenie calej Gdyni
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój ranking - Al Capone, Valmont i długo nic.... rzeczywiście jak ktos już napisał, najlepiej zjeść na miejscu, bo czas oczekiwania jest różny. Kiedyś nawet na Valmonta (raz i reakcja jego szefa była natychmiastowa) czekałem na pizze 60min chociaż mieszkam niecały kilometr od pizzeri i przyjechała zimna a za 15 druga ciepła (pierwszą zabrali).
Szkoda, że nie potraktowali mnie jak kiedyś w Hutt-cie, jak się za bardzo ociągali (podejrzewam, że zamówienie "przeszło"bokiem, cał Super Supreme i dzbanek Pepsi dostałem za free z przeprosinami.
O dziwo Valmont w Rumi (ten sam właściciel) robi dobrą jedynie jak szef jest w środku. W innym wypadku w porównaniu do obłuskiej wypadają słabo.
Reszta oksywsko - obłuskich pizzeri (poza cienkim i drogim Tino) jest porównywalna, czyli średnia. Taka jedna na skrzyżowaniu Benisławskiego - Dąbka jest jeszcze dobra, ale jadłem tam raz (w zasadzie nie wiem dlaczego) bo mnie skusił fajny lokal.
Nie lubię pizzeri typowo telefonicznych. Ja rozumiem, że to gro sprzedaży, ale miło jest zjeść i posiedzieć w kulturalnym lokalu na osiedlu (i nie musi być wielki).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
al capone-porażka! byłam tam kilka razy od razu po otwarciu- na kawałku pizzy dosłownie kawałek pieczarki a obok jeszcze mniejszy kawałek szynki... nie wiem jakim cudem się tak długo utrzymali. Osobiscie polecam da grasso- nie jest tani ale chociaż smacznie i przede wszystkim pewnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Vito na Rymarskiej?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dość często zamawiamy pizzę z Vito, jest całkiem dobra. Mają znacznie przystępniejsze ceny niż w DaGrasso - tam po ostatnich podwyżkach cen jest zdecydowanie ZA DROGO :((
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie zgadzam się że w Al Capone oszczędzają na składnikach, wręcz przeciwnie.Dla każdego bez wyjątku pizza jest robiona z taką samą dokładnością i myślę , że właśnie dlatego się tak długo utrzymali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
vito jest ok, szczególnie pizza napoli czy jakoś tak ( z białym sosem) pycha, natomiast nie polecam dań obiadowych-gumowe frytki, małe porcje i odgrzewany kotlet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Da Grasso to sieciówka z koszmarnymi cenami a`la Pizza Hut. Ceny nie na Obłuże. A AlCapone daje naprawdę dużo dodatków, ale powiedzmy sobie szczerze - wiele zależy od kucharza i od tego jaki ma dzień i to w każdej pizzerii.
Aa jeszcze jedno - zamawialiśmy z Valmonta garmaż na chrzest i powiem, ze wszystko było na umówioną godzinę cieplutkie i pyszne. Czy tanie to nie wiem, bo się gdzie indziej nie pytałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się DaGrasso ma ceny z kosmosu :( AlCapone to gdzie jest?
Pizza z Tino czy Vito jest OK ale mam wrażenie, ze coraz mniejsza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alcapone jest na Sikorskiego. Nieopodal Biedronki.
A Dagrasso zawsze będzie drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vito na Rymarskiej jesy spoko, ale już mi sie przejadła nieco

Da grasso ceny kosmiczne ale pizza dobra

Valmont -ok ale jakiś ziół za dużo dodają i one przebijają cały smak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam!
W miejscu torino otworzyli nową pizzerię (nowy właściciel w końcu) i to chyba będzie teraz nasza ulubiona, jak na razie pizzy lepszej nie jedliśmy. ktoś próbował?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam super pizzę w Peron 11 - ul. Hutnicza 1. Naprawdę wspaniała!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój ranking:
1. Vitalia i pizza z szynką parmeńską,mozarellą i pomidorami na cienkim cieście. Zamawiałam kilka razy i zawsze jest tak samo dobra.
2. Al Capone, zamawiałam różne pizze, przeważnie były dobre, ale zdarzyły się wpadki.
3. Vito podobnie jak Al Capone.
Najgorsza w okolicy to moim zdaniem Valmont, może w sezonie jest lepiej, gdy są świeże owoce,w zimie tragedia,szczególnie jeśli chodzi o pomidory i szynkę - najtańsze składniki. Na drugim miejscu Da grasso - prawie zawsze coś nie tak z ciastem, niedopieczone,pizza za słona i słabe sosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą prawie w 100%. Vitalia przoduje, jeżeli chodzi o pizzę i pierogi - dania obiadowe nie bardzo mi podpasowały ale to kwestia gustu. To samo z vito - pizza pyszna, dania obiadowe niezbyt. W al capone zamówiłam raz i nie bardzo mi smakowała, dodatkowo bardzo długo czekałam więc więcej raczej nie zamówię. Da grasso jest dla mnie za tłusta i faktycznie - czasem się zdarza, że ciasto jest niedopieczone. Valmont - jadłam dwa razy i mięso było gumowate, niedobre. Dodatkowo w lokalu strasznie śmierdzi starym olejem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, dania obiadowe w Vitalii są co najwyżej poprawne, główny zarzut to małe porcje, suche mięso. W Valmoncie zamówiłam kiedyś kebab i był to najgorszy jaki jadłam w życiu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat. Niedługo sprowadzę sie na Pogórze i chciałem się coś dowiedzieć o tutejszych restauracjach. Szczególnie gdzie polecacie z dowozem. Z tego watku wynika ze procz Vitalii i dosć drogiego DaGrasso chyba nic wiecej nie ma.
Może coś zmienilo przez wakacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adam - jeszcze Vito, pyszna pizza z dowozem. Jest także city pizza, zamawiałam tam parę razy kebab z frytkami i surówkami. Duże porcje, no nie da się zjeść i smaczne ale raz się zraziłam i na razie omijam to miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vito jest spoko. Swego czasu tez zamawialem z obiadek cośtam,przy przystanku na Dąbka(steyera). Ale tam to głównie obiady-szczególnie z opiekanamymi ziemniakami!naprawde dobre.ale nie wiem czy dzialaja bo jak dzwonilem w wakacje to nie dowozili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten Obiadek Express działa, dostałem ulotkę ostatnio. Zamówiłem pizzę już dwa razy, raz hawajską i raz inną. Mogę polecić. Ciekawe jak te obiady, spróbuje następnym razem. No i sprawdzę jeszcze tego Vito. Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiam od dwoch lat z pizzerii Ibis na Wiejskiej. Probowalam ze wszad, ale juz nie ryzykuje letniej lub pol surowej lub biednej albo drogiej za nic pizzy.Ale tam jest wypasna, skladniki dobrego gatunku, duzo sera i przede wszystkim goraca az parzy. i w przyzwoitej cenie. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ibis jest spoko ale mają małą ta pizzę. Raz zamówiłam duża na dwie osoby (zawsze tak zamawiamy) i przyszły 4 kawałki...Także raczej na jedną osobę duża.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się. Tyle lat mineło. Tyle pizzeri już odwiedziłem po tym jak zostali zamknięci. I już nigdy w życiu nie miałem tak rewelacyjnej pizzy w ustach ale cały czas żyje nadzieją że kiedyś znajdzie się ten kucharz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Okolicy to Valmont, a z innych bistro w Gdyni to najlepsza jest w Ankerze !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
jak dlla kogos pizza jest w Ankerze, to pardon, ale delikatnie mowiac wątpliwa to rekomendcja.;)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Alcapone koło Kościoła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy poczytać wątek:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tino :) uwielbiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ostatnio zamówiłam z city bo nie miałam gotówki, więc pizzaportal mi pozostał. Swoją drogą szkoda, że Vito nie ma tam konta. I się zawiodłam. Ciasto twarde, bardzo dużo mąki, cieniusieńkie. Sos pomidorowy był słodki. Pogorszyło się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Unruga i ostatnio zamawiałam pizze z pizzeri Gessler na Chylońskiej za dowóz na Unruga płaciłam 5 zł. Dowiedzialam się że czas oczekiwania na pizze to około 45minut lecz dostawca był w około 30 minut. Pizza jak dla mnie znakomita ciasto ciekę , dużo składników i jeszcze gratis 2 sosy dostałam do dużej pizzy. Serdecznie polecam wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Na ul. Unruga otworzono BAR MLECZNY, ale skusiłam się na pizzę. Pierwszy raz super - pełen wypas, ale za drugim razem ... a do tego jeszcze o wiele mniej sosu do pizzy, niemal w naparstku. Ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie tego baru mlecznego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się też zastanawiałam nad tym barem mlecznym, ale trochę strach...
Z pizzerii też polecam Valmont, jadam tam nie tylko pizze od kilku lat, nigdy nie było wtopy, a i ceny przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
w valmont pizza ok ale dania obiadowe pozostawiają wiele do życzenia mięso przesolone i mało kruche karkówa była tak żylasta że nie dało sie zjeść i to nie jeden raz mi się tak trafiło
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, co z tym barem mlecznym na Unruga? Ktoś próbował?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam, nie polecam. jedzenie słabe, obsługa jak z prl-u.

jeśli chodzi o pizze to bardzo dobrą ma peron11 z hutniczej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odwiedziłam Tino i muszę powiedzieć, że smakowała - nawet mają jakąś promocję, że od pn do czw duża w cenie małej. Trochę jednak zdziwiło mnie mięso i dodatki, które leżały w pojemnikach na ladzie zamiast w lodówce. Pracownik zapewniał, że są na bieżąco uzupełniane ale jakoś dziwnie wygląda mięso nie przechowywane w lodówkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza super pizza z klasą to pizza leone w kartuach, wiem ze sa inne jeszcze oddziały ale gdyby taka pizza była w gdansku trzeba by było rezerwować stolik bo to nie pizza to specjalność.Wiem ze daleko ale powiem wam niebo w gębie dosłownie cienka chrupka nie tłusta rewelacyjna polecam każdemu my specjalnie z gdanska na nia jechalismy odkąd przez przypadek ją spróbowalśmy jest naprawde cudowna, piec opalany drewnem, bajeczna......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Peron 11 na Hutniczej ... Pychotka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nową otworzyli na Cechowej "z pieca placek", jeśli nie pomyliłam:-) korzystał ktoś? Jakieś opinie? bo strony chyba nie mają a na fejsie to wiadomo, znajomi lajkują..
Bo jeszcze napiszę, że z naszej ulubionej Vito przenieśliśmy się do Tino. Vito się zaczęło opuszczać często mieli zamknięte, nie można się było dodzwonić a pizza zrobiła się mała i oszczędna. A szkoda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
aa i zamiast vitalii mamy bistro kurka, czy qrka - ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest bardzo dobra. Polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,również mogę polecic kurke. Razem z mezem czesto bywamy na obiadku. Od niedawna koncik dla naszych pociech. Fotelik na plus. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo dobre dania i pizza napawdę warto polecic Bistro :Qrka:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
marna autoreklama jakiej nikomu nieznanej Kurki....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pamiętaj że na tym forum wyświetla sie numer ip komputera więć troche lipa co nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
da grasso :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam -Bistro QRKA-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
pojawił sie Bachus, muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczyli, super ciasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Spróbowałam tej qrki...najgorsza pizza, jaką jadłam. Danie obiadowe też nie dobre - żylaste mięso, ziemniaki rozgotowane i nie dosolone, surówka jakby stara...Za to Bachus faktycznie ok. Parę razy już zamówiłam i ani razu się nie zawiodłam. Ciekawe, czy będą trzymać poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
koncik?ale z Was wieśniaki...nieudolnie promujecie niedobre jedzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge napisac gdzie na pewno nie zamawiac pizzy BACHUS nowa sieciowka na dabka umawiam sie za godzine dopiero bo dziecko spi a pizza juz po 20min przypalona ciasto niesmaczne na dodatek ceny wyzsze niz na ulotce oszukuja a pani przyjmujaca zamowienia bezczelna jak chcialam zlozyc skarge pani mnie zbyla i rzucila słuchawka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z pieca placek bardzo dobra pizza, super składniki gorąco polecam, raz zamówiliśmy z żoną i się zakochaismy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Qrka na ul.Płk. Dąbka pod lewitanem, naprawdę świetne jedzienie, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
qrka jest niedobra, testowaliśmy to już i nie ma sensu reklamy wałkować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy bar: Bar pulpet na Benisławskiego. Ktoś korzystał? Ceny mają super, niestety brak dań wege(tylko w piątki) a to duża niedogodność, bo w piątki to ja mam czas na gotowanie. Chętnie skorzystałabym w tygodniu, lecz wtedy samo mięcho....Nie jestem zatem fanką. Co by im szkodziło mieć tam jakiś kotlet wege w bemarze, albo chociaż kasza z sosem pieczeniowym i surówka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam sprawdzić Ci pizza portal, dla mnie najłątwiejszy sposób na znalezienie dobrej restauracji w gdyni (i nie tylko bo gdzie bym nie jechał to zawsze tam sprawdzam gdzie warto zjeść)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam ten portal i z niego korzystam. W tym wątku jednak chodzi o wymienianie się opiniami na temat pizzy na Obłużu:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręką w mące super pizza to dawne alcapone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy CityPizza jeszcze działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie działa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Maxipizza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepszą pizzę z opcją dowozu serwuje restauracja "serwus" w gdyni. Rewelacyjne ciasto, świeżutkie składniki i przepyszne sosy. Polecam wszystkim !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tu piszemy o konkretnych dzielnicach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry