Widok
Mój ranking:
1. Vitalia i pizza z szynką parmeńską,mozarellą i pomidorami na cienkim cieście. Zamawiałam kilka razy i zawsze jest tak samo dobra.
2. Al Capone, zamawiałam różne pizze, przeważnie były dobre, ale zdarzyły się wpadki.
3. Vito podobnie jak Al Capone.
Najgorsza w okolicy to moim zdaniem Valmont, może w sezonie jest lepiej, gdy są świeże owoce,w zimie tragedia,szczególnie jeśli chodzi o pomidory i szynkę - najtańsze składniki. Na drugim miejscu Da grasso - prawie zawsze coś nie tak z ciastem, niedopieczone,pizza za słona i słabe sosy.
1. Vitalia i pizza z szynką parmeńską,mozarellą i pomidorami na cienkim cieście. Zamawiałam kilka razy i zawsze jest tak samo dobra.
2. Al Capone, zamawiałam różne pizze, przeważnie były dobre, ale zdarzyły się wpadki.
3. Vito podobnie jak Al Capone.
Najgorsza w okolicy to moim zdaniem Valmont, może w sezonie jest lepiej, gdy są świeże owoce,w zimie tragedia,szczególnie jeśli chodzi o pomidory i szynkę - najtańsze składniki. Na drugim miejscu Da grasso - prawie zawsze coś nie tak z ciastem, niedopieczone,pizza za słona i słabe sosy.
Zgadzam się z Tobą prawie w 100%. Vitalia przoduje, jeżeli chodzi o pizzę i pierogi - dania obiadowe nie bardzo mi podpasowały ale to kwestia gustu. To samo z vito - pizza pyszna, dania obiadowe niezbyt. W al capone zamówiłam raz i nie bardzo mi smakowała, dodatkowo bardzo długo czekałam więc więcej raczej nie zamówię. Da grasso jest dla mnie za tłusta i faktycznie - czasem się zdarza, że ciasto jest niedopieczone. Valmont - jadłam dwa razy i mięso było gumowate, niedobre. Dodatkowo w lokalu strasznie śmierdzi starym olejem.
Mieszkam na Unruga i ostatnio zamawiałam pizze z pizzeri Gessler na Chylońskiej za dowóz na Unruga płaciłam 5 zł. Dowiedzialam się że czas oczekiwania na pizze to około 45minut lecz dostawca był w około 30 minut. Pizza jak dla mnie znakomita ciasto ciekę , dużo składników i jeszcze gratis 2 sosy dostałam do dużej pizzy. Serdecznie polecam wszystkim