Nigdy nie trafiłam do lepszego miejsca. Taką stajnię można sobie jedynie wymarzyć. Trenerka podchodząca do każdego indywidualnie, ocean spokoju, kreatywna, profesjonalistka, do tego wszystkiego z poczuciem humoru i przyjaznym stosunkiem do każdej osoby. "Szkółka" o ile można tak to nazwać, jest zupełnie niepodobna do reszty tych trójmiejskich, profesjonalizm w każdym calu, brak bezmyślnych i schematycznych treningów, każda godzina w siodle wnosi coś do mojego "jeździeckiego kształcenia". Tu może się uczyć każdy, nie tylko osoby jeżdżące na wysokim poziomie, ja trafiłam do Akademii jeżdżąc koszmarnie, a teraz sama widzę już sporą poprawę, zdałam brązową i srebrną odznakę. Negatywne opinie napisali chyba ludzie, którzy chcieliby mieć wszystko od razu, a przecież nauka jazdy to długi proces. W Akademii wystarczy tylko systematyczność, wytrwałość i stosowanie się do poleceń instruktorów, a efekty będą murowane. Świetne konie, spokojne, doświadczone, przyjazne. Warto też wspomnieć o dobrym sprzęcie, nie ma tu jakichś rozwalających się, niewygodnych siodeł jak w innych szkółkach. Do tego staranne i rzetelne przygotowanie do odznak i zawodów.. Najlepsze miejsce pod słońcem,