Widok

najlepsza szkoła w Gdańsku!

w tym roku pisałam maturę,byłam do niej świetnie przygotowana dzięki zaangażowaniu i wsparciu nauczycieli,ponadto każdy znajdzie dodatkowe zajęcia dla siebie
śmiać mi się chce jak widzę te głupoty o obowiązkowym płaceniu na komitet rodzicielski albo o nauczycielach,którzy straszą młotkiem.. nauczyciele w tej szkole są bardzo przyjaźnie nastawieni do uczniów i mają wielkie poczucie humoru,pani od francuskiego nie straszy tylko przekazuje uczniom wiedzę na bardzo wysokim poziomie,po 3 latach nauki można spokojnie pisać maturę z francuskiego,o geografii nie wspominając,po prostu trzeba systematycznie powtarzać lekcje w domu
pozostałe przedmioty również na wysokim poziomie
wyposażenie świetne,bardzo polecam tę szkołę
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja również sie zgadzam w 300 procentach! Skończyłem tę szkołę w tym roku i jestem bardzo zadowolony - dowodem na to że "dwudziestka" ma super klimat jest ogromna liczba absolwentów odwiedzających szkołę:) a jak czytam poprzednie wpisy? francuski, geografia??? nauczyciele tych przedmiotów są genialni, a malkontenci na forach to lenie , którzy nie potrafią systematycznie pracować ,nie wspominając o innych wiodących przedmiotach.. ja BARDZO BARDZO polecam:)))))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum XX LO

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry