Widok

najlepszy stomatolog w Trojmieście!

leczymy sie u Pana Michała całą rodziną, solidnie , fachowo i przede wszystkim do każdego Pan doktor ma podejście. Wytłumaczy, doradzi, oby więcej takich lekarzy. Polecam z czystym sumieniem.
Moja ocena
Alfa Dent kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto pisał te komentarze

Witam chciałabym obiektywnie napisac tu swoj komentarz gdyz mam ogólne doswiadczenie zwiazane z tym gabinetem i nie jestem ani znajomą ani z rodziny pisze jako zwykły pacjent. Chce dodac ze nie korzystałam z gabinetu leczacego na NFZ w tej przychodni a jedynie prywatnie Jesli chodzi o kulture osobistą p.Michała jak najbardziej zgodze sie z przedmówcami-fachowe podejscie miła z jego strony obsługa ale to tyle jesli chodzi o pozytyw gdyz gabinet strasznie drogi i niestety wykonanie jak i leczenie na bardzo niskim poziomie Sąsiadka robiła tam takze proteze i dosłownie piszac przeklina ten gabinet ale to prawdopodobnie jest efektem złego dobrania protetyka kim jest pani mająca w poblizu przychodni pracownie. Ogólnie nie poleciłabym tego gabinetu ze wzgladu na wysokie koszta i wykonanie usług na bardzo niskim poziome nie ujmując tu bardzo wysokiej kulturze pana doktora Jest to realna wypowiedz jak pisałam opisana z własnego doswiadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry