Widok

nasza ocena

Profesjonalna obsługa. Oddelegowany do współpracy zarządca w stałym kontakcie z zarządem. Ze względu na spór z jednym z lokatorów- brak opłat, hałas korzystaliśmy z pomocy prawnika PGZN, który pomógł nam w rozwiązaniu tego problemu.
W budynku prowadzone były prace remontowe wspólnie z PGZN rozpisaliśmy przetarg, administrator dokonał analizy oferty i w sposób przejrzysty przedstawił nam do wyboru różnych wykonawców. Z ramienia zarządcy oddelegowany został do nadzoru nad pracami remontowymi inspektor budowlany. Prace zakończone w terminie, bez większych uwag. To najistotniejsze dla wspólnoty działania, w których uczestniczył PGZN, również w rozwiązaniu mniej strategicznych problemów rozliczenia, księgowść etc. korzystaliśmy ze wsparcia zarządcy i jako członek zarządu wspólnoty z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że firma staje na wysokości zadania. Bez komentarza nie mogę zostawić też tematu związanego z kosztami. Przy wyborze zarządcy rozpoznaliśmy rynek w Trójmieście i oferta PGZN była jedną z korzystniejszych, biorąc pod uwagę jej zaplecze, możliwości korzystania z pomocy prawnej, inspektora czy doświadczenia firmy zdecydowaliśmy się na ich usługi. Reasumując - polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Cóż za zbieg okoliczności. Jedyne pozytywne komentarze pojawiają się w tym samym czasie. ... taki marketing PGZN
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry