Widok

nauka dziecka jazdy na rolkach

Wzgórze św. Maksymiliana Temat dostępny też na forum:
witam!
Poszukuję kogoś chętnego do nauki jazdy na rolkach np na bulwarze w Gdyni lub gdzieś na Wzgórzu Św. Maksymiliana ...mojego 9 letniego synka od miesiąca marca ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) Znam jednego instruktora Wojtka z rewelacyjnym podejściem do dzieci:) podaj może maila to prześlę Ci namiary na niego.
Obawiam się tylko, że marzec to trochę za wcześnie- w sensie lepiej zacząć od końca marca jak już będzie przyjemnie cieplutko:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj namiary... a do Gdańska dojeżdza i jaki koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Padaje maila: woj.brzoz@wp.pl :) o szczegóły musisz dopytac. Ale teraz wiem że do 17.03 jest na wyjeździe więc pewnie dopiero potem odpisze:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
to ja pisałam poproszę o kontakt do tego Pana
mój adres mailowy : guess@onet.pl
pozdarwiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

uczę osoby starsze, dzieci także, więcej szczegółów mogę podać już przez maila. tommy_pl@o2.pl

pzdr :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jetsem instruktorem jazdy na rolkach od ok 10 lat oraz nauczycielem wf, chętnie udzielę lekcji ale marzec szczególnie w tym roku nie jest dobra porą ze względu na warunki atmosferyczne. kontakt do mnie dagtar@wp.pl

Pozdrawiam Dagmara
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zapraszam na wrotkowisko gdańsk dąbrowszczaków 20 można jeżdzić na swoich rolkach lub wszystko wypożyczyć można wżiąśc też lekcje z instruktorem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i spoko trzeba uczyć od początku, później jest trudno coś ogarnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
udzielam lekcji na rolkach Sopot , Gdańsk kontakt sylwii79@gmail.com, od 8 lat ścigam się na rolkach szybkich
Pozdrawiam Sylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry