Widok

nauka jazdy środa 19.00.2018

środa, godzina 19, nauka jazdy dla początkujących - niestety duży minus dla instruktora - liczę na poprawę , bo moja córka się uczy, grupa początkująca, kilka osób w grupie, ok 6, instruktor mówi co mamy robić i pokazuje, każe jechać na druga stronę lodowiska, w czasie kiedy to robimy, całą swoją uwagę poświęca tylko tej samej jednej osobie od początku do końca, nie zwracając zbytniej uwagi na pozostałe osoby i raczej jest odwrócony do reszty grupy, zerkając trochę, nie udziela wskazówek co robią źle, nie pomaga, dzieje się tak podczas kilku przejazdów, brak dokładnych wskazówek odnośnie techniki, po kilku takich przejazdach podjechałam do niego z pytaniem czy to są zajęcia grupowe czy indywidualne, bo cały czas poświęca uwagę jednej osobie, nie mówi co robimy źle, zmienił trochę swoje podejście, mam nadzieję że to się nie powtórzy, mam porównanie do innych zajęć, w sobotę inna szkółka, inna instruktorka - rewelacja, córka , która jeździ lepiej ode mnie powiedziała, że więcej się nauczyła i dowiedziała niż w środę, instruktorka miała więcej osób i wychwytywała błędy, udzielała technicznych wskazówek, więc wiem że można - w środę liczę rzetelną lekcje
Moja ocena
oferta: -
 
poziom nauczania: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pachnie konkurencją, bo chyba wystarczy podejść po treningu i porozmawiać. Myślicie, że trener codziennie czyta tutaj komentarze? Śmieszne. Ten klub odnosi największe sukcesy w Polsce i chyba serce kogoś rwie... Kiedyś monopol miał Stoczniowiec z Olivii a tu świat poszedł do przodu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tu nie pachnie a śmierdzi na kilometr konkurencją. Naprawdę nie mają lepszych sposobów na promocję własnej "szkółki" ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

a figa z makiem, żadna konkurencja, sama się uczę jeździć na łyżwach, a trenuję zupełnie co innego, i szacunek dla tych co potrafią jeździć, to ja byłam na tych zajęciach z córką, to ja zwróciłam uwagę instruktorowi, bo jego zachowanie było mało profesjonalne, tydzień później instruktor się poprawił, uwagi typu śmierdzi na kilometr konkurencją są dla mnie mało profesjonalne, a że byłam na innej szkółce i zobaczyłam że można, mam prawo wyrazić swoją opinię,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy jedną z innych trójmiejskich szkółek więc czujemy się w pewnym sensie wywołani do tablicy (szczególnie że Pani która napisała komentarz nas pochwaliła ) tak więc, szanowny Iceskaterze na wstępie gratulujemy ostatnich osiągnięć. To jest duży wyczyn i zamiast snuć jakieś podejrzenia radzimy skupić się na sobie. Pani Bogumiła przedstawiła konkretny problem, to co jej się nie podobało. Polecam wsłuchać się w głos swoich klientów i naprawić co nieco, a nie oczerniać konkurencję, która skupia się wyłącznie na swoich klientach i na jakości świadczonych usług. Uwielbiamy naszych klientów i wkładamy całe serce w swoją pracę. Widzę, że przegrany przetarg mocno Wam doskwiera i próbujecie grać nie fair. Sami najlepiej wiecie co robicie jako konkurencja od ostatnich kilku dni. My nie mamy czasu i szkoda nam energii na takie zagrania... Pozdrawiamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziękuję za tę wypowiedź, dopiero dzisiaj zobaczyłam, iż wywołałam dyskusję. W środę moja córka była znowu na zajęciach, poprawa wyraźna i z tego się cieszę ( zresztą napisałam w opinii, iż na to liczę). Powiem szczerze, iż zaskoczył mnie komentarz , że moja wypowiedź to głos konkurencji. Jestem klientką, wykupiłam usługę i naturalną rzeczą jest, iż domagam się odpowiedniej jakości. Usługa to taki sam towar jak każdy inny, musi mieć jakość, a zajęcia grupowe to zajęcia grupowe. Każdemu zdarzają się potknięcia. W ostatnią środę byoo lepiej. Córka ma zamiar dalej jeździć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, świat poszedł do przodu. Trener może nie czyta , ale właściciele firmy iceskater tak, inni klienci też. Zresztą otrzymałam maila z firmy icskater z prośbą o wskazanie trenera. I bardzo dobrze, bo jeśli sprzedaje się usługę, to warto trzymać poziom. Zaznaczam, iż uczę się jeździć, córka też. Mnie interesuje nauka, podejście do klienta. Według mnie ma być profesjonalnie, a zajęcia grupowe to zajęcia grupowe. Lekcje indywidualne odbywają się w innym czasie. Mało mnie interesuje czy ktoś ma, miał czy chce mieć monopol. Ja serce poświęciłam innej dyscyplinie, a na łyżwach po prostu chcę się nauczyć jeździć i tyle w tym temacie. Szacunek i ukłony dla wszystkich, którzy tak pięknie pomykają po lodowisku. Pozdrawiam niekonkurencja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ocena świadomej klientki, wykupiłam usługę - proste? prawda? uwagę zwróciłam już na treningu, czekać godzinę , aż trener zauważy, że jednak ma zajęcia grupowe, a nie indywidualne? świat poszedł do przodu - i Pani przeczytała moją opinię i właściciele ice skater też, mało mnie obchodzą sukcesy szkółki w Polsce, oczywiście gratuluję sukcesów sportowych każdemu, zwłaszcza, że sama czynnie uprawiam sport, ja zapisałam się na zajęcia po to aby sie nauczyć, otrzymać wskazówki od instruktora jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, moja starsza córka uczyła się w tej szkółce, bodajże u Pani Ani, była bardzo zadowolona, podobało mi się jak jeździ więc młodszą też zapisałam - cóż uczyć trzeba się nauczyć, praktyka czyni mistrza i kolejny raz podkreślam - to ja byłam na tych zajęciach, moja krytyka dotyczyła tych konkretnych zajęć, kolejne były lepsze, progres jest, niekonkurencja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękujemy Pani Bogumiło za te wiadomości, których Pani pisać nie musiała.
Nie rozumiem zrzucania na nas winy skoro się jednak z Panią skontaktowali.
Dlaczego ktokolwiek ma się tłumaczyć ze swojego zdania.
Najważniejsze to wyciągać wnioski i na szczęście, jakąś korzyść ta dyskusja przyniosła.
Na opinie się pracuje, a nie oskarża niewinnych!

A każdego kto chce się przekonać jacy jesteśmy serdecznie zapraszamy w Soboty i Niedziele.
Najlepiej sobie wyrobić opinie osobiście!

Pozdrawiamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry