Widok

nauka niemieckiego on line. Gdzie?

Cześć. musze się dosyć szybko nauczyć języka naszych zachodnich sąsiadów i mam z tym mały problem, bo mam nieregularny grafik pracy i byłby problem na naukę w trybie stacjonarnym. w grę wchodzi tylko nauka przez internet, on line, platforma dydaktyczna, lub skyp. może ktoś się w ten sposób uczył i się podzieli opinią i namiarami? z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka. Może w Twoim przypadku najlepszą opcją nauki będzie system on line. ja się do matury trochę się dokształcałam w ten sposób u pana Tomasza Zalewskiego przez skyp. bardzo wtedy podciągnęłam język i maturę z tego język zdałam celująco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naj lepiej to jednak w szkole językowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie koniecznie Paweł. Opcja w domu też jest dobra, zwłaszcza jak ktoś potrzebuje większego skupienia i ogólnie lubi uczyć się sam. Mnie np przyjemność sprawia nauka samemu w domu, a lektora to też mam Pana Tomka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wklejam tu link jak to wygląda https://www.youtube.com/channel/UCH3lpsmL4hA03Zw4E3xbl4A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie nauka przez skyp jest najwygodniejsza i najlepsza. uczę się wszędzie, gdzie tylko mogę. Warunek - musze mieć tablet z mobilnym internetem i wtedy nauka z panem Tomkiem możliwa jest wszędzie. Ostatnio nawet w pociągu:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to ciekawe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

System on linę jest super! Wszędzie można się uczyć. Według mnie najskuteczniejsza forma nauki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też korzystałem i potwierdzam. System on line jest bardzo ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja bym powiedziała, że system w domu przez net jest najlepszy! A teraz nawet przez net uczę się na wakacjach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie najlepiej uczy się z Tomaszem Zalewskim. To jest lektor uczący przez skyp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbowałam tak jak Robert pisał i przyznaję, że faktycznie fajna opcja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama wychowuję dwójkę dzieci. Nie mam czasu jeździć po szkołach jezykowych, a jezyków uczyć się lubię. Korzystam ze skypa z Tomaszem Zalewskim. Dla mnie to jedyna najlepsza opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawie piszesz. Chyba spróbuję. Już przeglądałam filmiki pana Tomasza ma YT i podoba mi się ta opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że tobie nauka z Panem Tomaszem też tak jak mnie przpadnie do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypadła taka nauka bardzo!Dzięki za te wpisy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale fajna możliwość. Dzięki za ten wpis. Zbliża się lato i mam zamiar podszkolić niemiecki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka nauka brzmi obiecująco! Już się kontaktowałam z Panem Tomaszem i będziemy działać:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiecie jakie przedmioty szkolne najbardziej przydają się w życiu? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem, to polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie - http://intbau.eu/szkolne-przedmioty-najbardziej-przydaja-sie-zyciu/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To ciekawe, dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równocześnie z nauką języka obcego warto ćwiczyć koncentrację i pamięć, ułatwi to przyswajanie nowych słówek. Polecam kurs pamięci oferowany przez Best Brain Boral bo daje świetny efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

do góry