Widok

nauka szycia na maszynie

Witam,
chciałabym się nauczyć szyć na maszynie, może znajdzie sie dobra duszyczka z Banina lub okolic, która szyje i mnie nauczy podstawy - obsługi i szycia prostych rzeczy. Oczywiście zapłacę za kurs :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszła Krawcowo :) trzymam za ciebie kciuki ! Oby twoje kreacje były na światowych wybiegach mody! U nas też zauważyłem ,że dużo młodzieży chodzi w podartych spodniach i nie stać ich na krawcową. W Baninowie są przynajmniej dwie krawcowe nad Xsawierem i nad Polką,zapytaj myślę,że igłą cię nie zaatakują.

P.s Podoba mi się twoje marzenie :)

Pozdrawiam Twój kibic Zdzisek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Proponuję zgłosić sie do Supełka nad Xavierem do Pani Wioletty szukała kogoś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety tak dużo pracy że nie starczy czasu aby nauczyć nową osobę nawet podstaw szycia. Ale możemy zawsze coś doradzić w jaki sposób uszyć lub przerobić daną rzecz. Niestety dobre krawcowe jak na lekarstwo,nauka na tzw.taśmach powoduje że mlode
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

osoby wychodzą niemal bez podstawowych zagadnień na temat krawiectwa.Ale bardzo się cieszę że tak dużo osób chociaż próbuje szyć. Przynajmniej będziemy mieli ciekawsze i kolorowe ubrania. Pozdrawiam serdecznie przyszłe krawcowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź :) Nie zrażam się i szukam dalej. Jak nie znajdę to się sama nauczę, z youtube ;) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdzisiu, jako pierwszy i najwierniejszy kibic masz dożywotnio zapewnione honorowe miejsce na moich pokazach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie chcę siedzieć i oglądać pokazu mody,tylko chce chodzić po wybiegu i prezentować ubrania,bo niektórzy mi gadają,że jestem "niezły model ",ale zaznaczam,że muszą to być męskie ubrania dla heteroseksualistow,bo jak nie będą męskie,to nie wyjdę ,nawet za skrzynkę browarów .Nie i koniec!

P.s Nie poddawaj się. Połamania igieł.

Pozdrawiam modny jak z żurnala Zdzisek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tez od niedawna stawiam pierwsze samodzielne kroczki w krawiectwie,bez żadnych kursów,tylko youtube i porady na grupach na fb. Polecam grupy Tanie minky i tkaninki oraz Trójmiasto szyje. Babeczki mega pomocne i sympatyczne ;) wiem jeszcze o tematycznych kursach w Szpila Szop we Wrzeszczu,co tydzień nauka szycia jakiejsc konkretnej rzeczy. Też poszukaj na fb Szpila Shop oraz Craftoholic Shop.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Edyta bardzo dziękuję za rady, na pewno skorzystam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Banina i posiadam dwie maszyny, domową i przemysłową. Mogę nauczyć Panią podstaw szycia i obsługi maszyn :)
Zapraszam do kontaktu: aneta.pruchnik@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem problem dzisiaj maszyny samem szyją .. wkłada się materiał i wgrywa program i czeka co wyjdzie ew przycina. Czego można się nauczyć z obserwacji automatu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Idzie Grześ Przez wieś, Worek piasku niesie, A przez dziurkę. Piasek ciurkiem. Sypie się za Grzesiem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to mądralo uszyj mi skórzaną torebkę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję! już do Pani piszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że warto też samemu spróbować się nauczyć, tym bardziej, że poradników nie brakuje. Ja zaczynając swoją przygodę z szyciem korzystałam z pomysłów i dokładnych instrukcji na przepisnaszycie.pl Mnóstwo fajnych pomysłów i wyczerpujące opisy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z Przepis na szycie wyniosłam wiele cennych rad i teraz śmigam na Łuczniku Amelii :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry