Witam wszystkich proponuję omijać ten salon z daleka. Zakup towaru w niemiłej atmosferze. Sprzedawca nie wie jaki ma do dyspozycji towar i to, że udało mi się kupić odpowiedni sprzęt wynikało z wcześniejszego rozeznania się w internecie (szok na pytanie o kino domowe z Wi-Fi - odpowiedź - nie ma - ciekawe, że jak podałem model to było). Sprzedawca bardzo nie miły prawdopodobnie głodny i zmęczony. Towar jednak kupiłem bo nie chciało mi się jeździć i szukać następnego sklepu. Szczerze odradzam i polecam inne sklepy gdzie sprzedawcy są zainteresowani klientem a nie odwrotnie. Proszę wierzyć nie wymagam tego aby sprzedawca się wysilał ale zwykłej obsługi, której nie było. Być może marka Sony sprzedaje się sama (czego byłem świadkiem). Zwracam też uwagę na ceny i gratisy - przy zakupie sprzętu za 8000 PLN kabel HDMI mógłby być gratis.

Szczerze odradzam - jakość obsługi w innych sklepach chociażby sieciówkach dużo wyższy (miła obsługa, chyba dużo większa wiedza merytoryczna) a ceny niższe lub na tym samym poziomie. Szkoda, że się wybrałem do tego salonu.