Widok

monety 2 zl.

Mam prośbe moje dziecko zaczęło zbierać monety 2 złotowe , tak milo patrzec jak on z pasja pyta w sklepach czy nie maja monet lecz w wiekszosci jest to odpowiedz ze nie maja, chcialabym mu pomoc w zbieraniu moze ktos ma do odsprzedania w rozsadnej cenie ..prosze o wiadomos iwonasmolinska8@wp.pl
odpowiedz odpowiedzzgłoś do moderacji post 12394658 popieram tę opinię 0 / nie zgadzam się z tą opinią 0 EDYTUJ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawie... robi wielką różnicę ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak parsknąłem, że prawie oplułem monitor ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I w ten sposób okazało się, że wątek jest jak najbardziej we właściwym dziale Forum ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
...hmm
zadnej nie przyszło do głowy--kolesia jest z czego oskubac?
D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa, jasssne, za dużo przed kompem siedzisz ;)
Przez nas, a w zasadzie dzięki nam, to przynajmniej dorobiłeś się poczucia humoru... Jako takiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez Was, z nerwów ;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I obgryzasz paznokcie... ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klatę i nogi na szczęście też ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aradash, ale masz kosmate paluchy! ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niepoważni ludzie, niepoważni...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie powżni ludzie piszą , chyba nawet nie wiedza o jakie monety chodzi , szkoda bo myslalam ze ktos mi pomoże ."(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za 2 możesz dostać 7.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możemy się wymienić ja zbieram banknoty z Zygmuntem I Starym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To chyba nie ten dział ;)

Ile płacisz za sztukę? Mogą się powtarzać?
Sprzedam każde 2zł za 3zł - tylko daj znać ile chcesz, 100-5000-milion?
To pójdę do banku z jakimś wiadrem czy taczką...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry