Moje dziecko chodzi do FANTAZJI od samego początku trwania tej Placówki. Wszystko było wspaniale.I Ja i dziecko byliśmy zadowoleni... Ale... W ciągu 1,5roku trwania placówki zmieniły się już 3 wychowawczynie i 1 pani która była nauczycielem wspomagającym. Zgadzam się ze zdaniem poprzedniczki czyżby w placówce było coś nie tak? lub tak marna płaca że Personel ucieka?! Ostatnio odeszła Pani w środku roku szkolnego(luty)!!!!!!!!!! Moje dziecko dażyło tę Panią ogromną sympatią! Panie wychowawczynie w czasie choroby innej przedszkolanki mają nie tylko swoje ale i inne dzieci z grupy pod opieką-ponad 20dzieci na jedną Panią to przesada!!!!!!!!!Panie od pomocy bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte! Jedzenie monotonne. Plac zabaw za mało wyposażony. Co do zajęć dodatkowych - to zgadzam się angielskiego bardzo często nie ma, choć co do baletu to jak Pani nie ma to zawsze lekcje są odrabiane. Jak na prywatne Przedszkole powinno być więcej urozmaiceń i lepsze wyposażenie nie tylko placu zabaw ale i także sal. Ogólnie przedszkole bardzo przeciętne.