Widok

nie polecam

jestem mamą dwójki synów którzy niestety chodzili do szkoły podstawowej 44. Odradzam posłania tam swoich dzieci dyrektor to człowiek,który w razie konfliktu jest jednostronny czyli zawsze stoi po stronie nauczycielek mimo że wina jest po ich stronie albo udaje że nic się nie stało i zamiata wszystkie problemy pod dywan.Nie odpowiedni człowiek na takim stanowisku.Pedagog szkoły bardzo nie uprzejma kobieta atakuje zaraz jak ktos ma odmienne zdanie.Miałam z ta Panią przyjemność przez trzy lata będąc w ciąży bardzo zle mnie potraktowała jak intruza podnosiła głos co wydaje mi sie nie stosowne zważając na jakoiim stanowisku jest,a jescze jedno dewizą tej szkoly jest zostawić dziecko niech powtarza klase to jest dla nich najlepsze wyjście.Moi synowie uczą się w innej szkole podstawowej teraz sa w szóstej klasie i dobrze się uczą a w szkole 44 chcieli ich zostawiać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
straszne...a Ty kobieto zastanowiłaś się dlaczego dzieci miały złe wyniki w nauce? może niedostatecznie się nimi zajmowałaś, nie przypilnowałaś przy odrabianiu lekcji! chodzi w ogóle o Gdynie czy Gdańsk, ja nie narzekam na pedagoga w SP44 w Gdyni, wręcz przeciwnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowy polak zawistny i wredny jestem ciekawa czy Ty paniusiu tak pilnujesz swoich dzieci wãtpie bo w ocenianiu widaç masz wprawë ale swojego glowna sië nie zauwaza zycze wiêcej pokory
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cieszymy się, ze teraz pani synowie są zadowoleni. Moim pytaniem jest tylko, co za konflikt zaszedł, ze dyrektor objął jednostronne stanowisko? Czy nie sądzi pani, ze synowie nie są idealni?
Mam znajomego, który powtarzał rok, ale czy przypadkiem nie złe oceny sprawiają, ze dzieci powtarzają klasę? W tej szkole nauczyciele oceniają bardzo łagodnie, z tego co pamiętam porównując do pozostałych podstawówek, w jakich byłam. Jedynie niektóre dzieci niepełnosprawne umysłowo potrzebowały dodatkowego roku, ale wyszło im to na dobre, poza tym nie znam szkół, które tak świetnie by przygotowywały właśnie dzieci ze wspomnianą wcześniej niepełnosprawnością.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podzielam Pani opinię.
W moim odczuciu w tej szkole najważniejsze jest dobro nauczyciela a pózniej dziecka-ucznia.
Moje dziecko jeszcze tu chodzi,liczę że może coś się zmieni a w najgorszym wypadku zmienimy szkołę.
A tak dobrze się zapowiadało....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry