Widok

nie polecam

Przedszkole źle zorganizowane. Nadal nie ma kuchni mimo że gaz podłączony. Plac zabaw też brak. Logopeda dopiero w grudniu zatrudniony. Kadra słaba,małe grupy i tak nie dalej rady opiekować się dziećmi
Moja ocena
opieka: 1
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Kuchnia właśnie ruszyła. Posiłki podobno smaczne. Logopeda prowadzi zajęcia od października, wiem bo korzystamy z tych zajęć.
Co do opieki nad dziećmi. Mój syn jest zachwycony, ponieważ nawet w weekend chce rano iść do przedszkola do pań i do dzieci. Poza tym cały czas zaskakuje mnie nowymi piosenkami i wierszykami więc panie na pewno prowadzą z dziećmi ciekawe zajęcia.
Mi przedszkole odpowiada, nawet jeśli plac zabaw jeszcze nie jest gotowy. W taką pogodę lepsze są spacery od zjeżdżalni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czyżby nieuczciwa konkurencja wystawiała takie same negatywne opinie z jednego konta dla obu przedszkoli - na Zaspie i na Chełmie? Ciężko uwierzyć w to, że jeden Rodzic zna tak dokładnie organizację obu placówek. Nawet ocena jest taka sama dla poszczególnych kategorii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spokojnie, moze po prostu ktos przez przypadek dal jedna opinie nie do tej placowki, w koncu nazwa ta sama. Brak obiecanej kuchni chyba byl tylko w jednej placowce wiec wyraznie widac, ze chodzi o jedna placowke.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry