Widok

nie polecam

Obsługa na poziomie słabym - nie odpowiadają na pytania, niby dyrekcja, do której zostałam przełączona to osoba bez klasy, o niczym nie wie, nieuprzejma.
Dyrektorka, z którą rozmawiałam po niemiecku miałam wrażenie że się ze mnie śmieje, w tle było słychać śmiechy

Oferta - to wyjazd do Niemiec do opieki nad starszymi ludźmi, nie ma dużej możliwości

Jakość słaba - słaby kontakt z firmą, aby się doprosić dokumentacji trzeba się dużo postarać, dyrektorka - p. Magda nie rozmawia z opiekunkami, chyba że pojawi się problem

Zarobki jak za taki wyjazd, poza domem, czyli tak naprawdę praca non stop to nie są wysokie
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
skuteczność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A u mnie zupełnie inaczej. Koordynatorki odpowiedziały na wszystkie pytania, oferta była taka jak ją opisały. Pieniądze przyszły na czas, A1 złożona w porę. I jeszcze dzwoniły, żeby dopytać czy wszystko OK.
Także ile osób tyle opinii- jak wszędzie. Jedni zadowoleni, drudzy zawiedzeni, Polska rzeczywistość.
Beata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Własnie rozpoczynam współpracę z tą firmą. znajoma poleciła. Panie wydają się pomocne przez telefon i dają wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Oferta mi odpowiada, więc mam nadzieję, że będzie ok :)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry