Jak w tytule - nie wiem dlaczego tylu ludzi zachwyca się Panią doktor. Tego, że ma ogromną wiedzę nie jestem w stanie jej odmówić, jednak jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia: pani doktor jest arogancka, niemiła i nieprzyjemna. Wizyta przebiega w stresujacej atmosferze. Ponadto, mam wrażenie, że Panią Doktor bardziej obchodzą pieniądze niż zdrowie pacjenta, gdyż nie pamięta ona swoich pacjentów (zarzuciła mi, że nie wypisze mi jakiegoś leku, skoro jestem pierwszy raz, a byłam już któryś i chciałam tylko kolejne opakowanie leku, którym leczyłam się ponad miesiąc i P. Dr sama mi go wcześniej wypisała...), ponadto wizyty trwają około 15 minut (koszt 150-200zł)... Oprócz tego niezbyt ją czasem interesuje to, co pacjent ma do powiedzenia: gdy Pani doktor spytała mnie o to, jak działa lek zaczęłam mówić, że zaobserwowałam pewne działania niepożądane, na co doktor "ale mnie to nie interesuje, nie o to pytam, ja pytam o to jak lek działa" i ucięła temat.

Ogólnie rzecz biorąc - za te pieniądze zupełnie NIE POLECAM Pani doktor De Walden Gałuszko.