Widok

niedziela

Na taką szaro-burą niedzielę jak dziś jest tylko jedna rzecz jaką można czytać. Zwie się "Strzeżcie mnie zorze miłe' E. Stachury nie czytałem lepszego, w swej krótkiej formie i ogromie przesłania treści opowiadania. Przeczytam se po raz 79. I załączę Ozzego po raz 321. Kawałek Sato, (to skrót od sailing across the ocean)

http://www.youtube.com/watch?v=z02wcEsDWIg
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przeglądam filmiki trenera chorwackiej reprezentacji 470 i 49er z treningów. trzeba mieć jakieś absurdalne zajęcie na takie piękne popołudnie :)
ale naprawdę gościu fajnie je skleja, daje dobrą muzę i ma poczucie humoru. miło się to ogląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja...
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzeeeeeeeee sieeeeeeeeeeee....
chocby dynamit...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to ja zrobiłem sobie spacer w deszczu. Całkiem ładnie pada, zaległem sobie w takiej jednej pizzeri (be-mol). W tym miejscu (wyboru akurat tutaj nie mam) pizza już od dawna mi nie smakuje, ale za to piwo tam mają, a i lubię obskurne pizzerie, w których zatrzymał się czas.(tam z pewnością)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak. pomarańczowe ściany, zdjęcia całkiem ciekawych muzyków i całkiem do nich nieadekwatna muzyka z radia
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I niebieskie odcięcia pod sufitem, nooo a teraz odbija mi się czosnkiem.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co oni tam mają na ścianie za płyty... chyba Floydów i Hendrix'a i coś jeszcze, ale sos czosnkowy do pizzy to mają bardzo dobry. Podobny w kolorze ścian jest jest bar na Abrahama w Gdyni-też jest intensywnie kolorowo i czasami muza z radio, ale pizza już znacznie lepsza.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w naszej dzielnicy polecam trendy na chylońskiej, naprzeciwko północnej. pizza dobra i bardzo tania. za sos trzeba dopłacić, ale dają go w naprawdę dużych pudełkach. a bardziej z tyłu na tym samym podwórku jest przyjemna knajpa. proletariacka, ale kulturalna. browar za 3 zł około. najlepiej jest ta latem bo można w ogródku pod parasolami posiedzieć
przeważnie nie używam dużych liter. to nie lekceważenie kogokolwiek. to nawet nie bunt. to po prostu lenistwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam smaczna pizza w tym miejscu jest. Jadłem kilka razy. Ha! Pod parasole też zaglądam, ale tylko z partyzanta. Ten teren to zawsze trafia mi się tylko z przypadku i przy okazji.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zanim zrobiono w tym miejscu (trendy?) pizzerie to tam też była pijalnia piwa, pewno pamiętasz, schodziło się schodkami w dół od chylońskiej, wówczas od frontu(hmmm zawsze się schodzi w dół...)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

do góry