Widok

niekoniecznie polecam

Plusy:
- ciekawie prowadzone wykłady - z żartem, dzięki temu popołudniami po pracy nie zasnęłam
- na każdych wykładach odpytywanie - dzięki temu w domu uczyłam się i miałam motywację
Minusy:
- biuro na Przymorzu - brak profesjonalizmu. Pomimo umówienia się na konkrety dzień na odbiór dokumentów, niestety nie były przygotowane. Jazda przez całe miasto na darmo
- bałagan we wpłatach. Pomówiono mnie, że nie zrobiłam przelewu, a zrobiłam tydzień wcześniej; "przepraszam" nie usłyszałam
- p.Alicja - mi akurat nie przypadła do gustu. Usłyszałam, ze tylko mi ta pani nie pasuje. Jak się okazało, że nie byłam jedyną osobą, która zrezygnowała z tej pani.
- inny instruktor, cały czas opowiadał niesmaczne kawały o kobietach, w czasie trenowania jazdy po placu czytał gazetę, zdarzało się, że podjeżdżaliśmy do sklepu lub do biura. O odrobieniu tego czasu nie było mowy
- częste spóźnienia na umowione jazdy - rozumiem korki itp, ale oczywiście w sumie tu 10 min tu 15 i by się uzbierała godz.
- odwoływanie jazd nawet na pół godz przed jazdą, ja, aby nie stracić - najpóźniej dzień wcześniej.
Gdybym miała jeszcze raz wybierać to na wykłady bym przychjodziła do MIXa na jazdy gdzie indziej
Moja ocena
Mix kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 2
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Nie komentujemy anonimów. Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie komentujemy anonimów." - Komentujemy tylko pozytywne anonimy. Również życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry