Widok

nieprzyjemny zapach

Czy nie przeszkadza Państwu nieprzyjemny, duszący zapach z okolicy działek ogrodniczych, pojawia się wieczorem, ludzie tam mieszkający palą w piecu śmieciami i przy okazji nas podtruwają i najgorsze, że nadal tak będzie, nie zmienią nawyków, teren należy do Urzędu Miasta, szkoda, że nie mają pomysłu na zagospodarowanie tego terenu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wystarczy pospacerować wieczorem po osiedlu i będzie wiadomo kto pali śmieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura.Ci ludzie płacą za śmieci jak wszyscy.Chodzi straż miejska i sprawdza czym palą.Może to z domków jednorodzinnych na naszym osiedlu?Nie raz było widać jak podrzucają wory ze śmieciami na działki albo do lasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7