Widok

niestety na minus.

klientką salonu byłam dwukrotnie. w obu przypadkach celem mojej wizyty była depilacja brazylijska, mimo sympatycznej i szybkiej obsługi oraz przyjemnego wnętrza 'zabieg' został wykonany nieprofesjonalnie - włoski zostały urwane (nie wiem z czego to wynika, jestem zupełnym laikiem w tych sprawach, ale pani w ogóle nie naciąga skóry przy 'rwaniu'). efektem czego po niecałym tygodniu włoski zaczęły w szybkim tempie odrastać. po pierwszym rozczarowaniu postanowiłam dać salonowi drugą szansę zawiodłam się ponownie (zostałam obsłużona 'na szybko' i jeszcze bardziej niedokładnie-już pierwszego dnia skóra nie była gładka), niestety kolejnej szansy już nie będzie, zwłaszcza, że cena wzrosła (teraz jest taka jak 'wszędzie'...), a 'jakość usługi' wciąż pozostawia wiele do życzenia...
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 3
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo nam przykro, że była Pani niezadowolona z naszej usługi. Nigdy wcześniej nie miałyśmy reklamacji, wręcz przeciwnie. Aby zrekompensować Pani niesatysfakcjonującą usługę serdecznie zapraszamy na GRATISOWY zabieg, a dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Pani oczekawania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry