Widok

nieuznana reklamacja

ostrzegam wszystkich klientów sklepu Martes Sport. Zakupione buty sportowe nike po kilku miesiącach rozkleiły sie na podeszwie , materiał wewnątrz buta wytarł sie na dużym palcu , a siatka na bokach podziurawiła. Zaznaczam , że buty wg użytkowania przeznaczone były do biegania. Więc pewnie uwzględniono że podczas biegu , stopa pracuje dostosowując sie do naszych ruchów. Tymczasem w uzasadnieniu nie uznanej reklamacji czytam zbyt luźne sznurowanie obuwie spowodowało uszkodzenie obuwia w miejscu zgięcia oraz rozklejenia podeszwy. Przetarcia nastąpiły wskutek przemieszczenia sie stopy ........? kto to w ogóle pisał .... pracownik obsługi reklamacji ...???? Gal Anonim ...Do tej pory byłam klientem tegoż sklepu kupowałam odzież i buty dla całej rodziny nigdy nic wcześniej nie reklamowałam . Byłam zadowolona z jakości zakupionych rzeczy .... ale po takim potraktowaniu zastanowię się nad zmianą ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co wstawiłaś 2 identyczny temat ?
To wygląda na jakiś problem psychologiczny albo trolowanie.
Dlaczego cały czas masz pretensje do sklepu a nie do producenta.
Może wyślij buty do producenta.
Ostatnio miałem podobny przypadek, sportowy but nie wytrzymał roku ale ja nie mam pretensji do sprzedawcy.
Najzwyczajniej będą omijał producenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moze dlatego ma pretensje do sprzedawcy, bo u niego kupiła towar, a nie u producenta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

do góry