Widok

niezapomniane chwile.....

Witam trzy lata temu wróciłam na południe Polski ale przez dwa lata trenowałam pod okiem pani Ali.Jestem lekarzem weterynarii więc nie w jednej stajni byłam na terenie całej Polski i uważam że to bardzo urokliwe miejsce gdzie można zapomniec o kłopotach dnia codziennego i odprężyc na końskim grzbiecie.Miałam przyjamnośc miec indywidualne treningi z panią Alą która wprowadziła mnie w abc ujeżdżenia.Okazała mi wiele cierpliwości i uwagii a co najważniejsze w pracy z koniem nie używała żadnych patentów typu poskramiaczy.Podstawą była ciężka praca,systematycznośc i wielkie serce do koni.W tej chwili wróciłam na Południe Polski,gdzie mam swojego konia i trenuje ujeżdżenie.Ostatnio do Naszej stajni na konsultacje przyjechała wybitna trenerka A.Piasecka. Praca z Nią przypomniała mi podstawy które zdobyłam pod skrzydłami pani Ali.Polecam wszystkim miłośniką sztuki jeżdziectwa na najwyższym poziomie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
klimat: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z Sabiną w 100%. To miejsce gdzie gdzie można zapomnieć o codziennej bieganinie i odprężyć się. Trening stawia na systematyczność i cierpliwe dochodzenie efektów. Konie jeżdżone są bez patentów i nie mają narowów. Wymarzone miejsce dla kogoś kto dąży do solidnych podstaw jeździeckich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również zgadzam się w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry