Widok

nigdy więcej !!!!!!!

Jeśli komuś zależy na czasie aby dotrzeć do konkretnego miejsca zdecydowanie nie polecam. Sytuacja taka przytrafiła się mi nie po raz pierwszy. Kolejny raz czas oczekiwania na taksówkę to 20-30 min (bez wcześniejszego uprzedzenia, że trzeba będzie tyle czekać!). Po wykonaniu telefonu z pytaniem gdzie jest taksówka i ile trzeba będzie jeszcze czekać otrzymałam informację, że przecież kierowca stoi pod wskazanym adresem (oczywiście go tam nie było), a innym razem, że niestety przejął inny kurs i następny może przyjechać za 15 minut!. Obsługa telefoniczna to kolejny problem - tak nierzetelnej i lekceważącej podstawy w obecnej rzeczywistości wydaje się trudno spotkać - a jednak ! Cena za kurs to nie wszystko! Przy takim podejściu do klienta życzę powodzenia. Na pewno nikomu ze znajomych nie polecę tę korporacji, a wręcz przeciwnie zdecydowanie odradzam!!!!
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja regularnie korzystam z usług AS TAXI i nigdy nie miałam podobnej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panie telefonistki są uprzejme i zawsze dzwonią do mnie z informacją w przypadku kiedy taksówkarz jest szybciej. Nie zdarzyło mi się czekać na taksówkarza dłużej niż zostałam poinformowana za ile przyjedzie. Polecam wszystkim z uwagi na konkurencyjne ceny!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry