Widok

nikomu nie polecam!

Niestety nikomu nie polecam osk delta plus, a nawet serdecznie odradzam ! Fakt faktem jestem zadowolony z poziomu teorii, ale zajecia praktyczne to smiech na sali... Instruktor bardzo czesto spoznia (ok 10 min) sie na zajecia i chce konczyc 10-15 min wczesniej. Na zajeciach zajmuje sie swoimi sprawami: telefony prywatne, podjezdzanie do siebie do domu ( miejscowosc po za Gdanskiem), odwozenie kursantow do domuz okokic pruszcza gdanskiego i jezdzenie do urzedu ... O takich manewrach jak rekaw trzeba mu przypominac bo inaczej moze zapomniec, a nauka parkowania rownoleglego zostala wrecz wymuszona z mojej strony, choc kilkajrotnie spotkalem sie z odmowa. Jedynym plusem jest cena, bo jak ktos jest uczniem i przychodzi z polecenia to jest ona dosc korzystna.
Moja ocena
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Skoro było Ci tak źle tam to trzeba było zmienić ośrodek szkolenia i tyle a nie teraz narzekać i pisać jak to nie jest tam strasznie i odradzać.. A z tym kończeniem jazd 10-15 min wcześniej to nie wydaje mi się, żeby była prawda chodziłam tam i jakos nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, wiadomo chwila musi być żeby uzupełnić i podpisać ale to jakieś 3-4 min a nie aż tyle, przesada..
Instruktorzy są tam bardzo miło nastawieni do kursantów, ja nigdy nie spotkałam się z odmową gdy chciałam się czegoś dowiedzieć lub wykonać jakiś manewr.. A, że trzeba przypomnieć o czymś to każdemu może się zdarzyć zapomnieć o czymś, instruktor to także człowiek a nie maszyna, która wszystko doskonale pamięta.. Trochę zrozumienia dla Nich..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Jedynym plusem jest cena, bo jak ktos jest uczniem i przychodzi z polecenia to jest ona dosc korzystna".
Chciałbyś pewnie za "dość korzystną" cenę, aby skakano przy Tobie w rytm Eminem'a i uczyli tak długo, abyś to ty powiedział "dość". Niestety, ale takie cuda zdarzają się za "mniej korzystną cenę"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry