Widok

niska cena to za mało

Wiedziałam od początku, że w Sylwestra będzie trudno o taksówkę. Zadzwoniłam do korporacji AS ( tylko u nich odebrali w ten burzliwy okres)- Pani powiedziała, że taksówka będzie dopiero za 20 minut, ale może być wcześniej. Powiedziałam, że nie ma w tym żadnego problemu. Czekaliśmy z mężem cierpliwie przez ponad 20 minut, ale niestety kiedy wybiło 40 minut totalnie się wściekłam. Postanowiliśmy, że mąż będzie dzwonić do AS-a a ja do innej korporacji by zamówić kolejną taksówkę. Kiedy Pani z centrali AS-a odebrała,. mąż usłyszał pogłos Pani ,, muszę się rozłączyć, za dużo dzwonią, mam dosyć'' - była poirytowana. Tak więc taksówka z AS-A nie dojechała.
Można przypuszczać, że korporacja nie udźwignie się na rynku by stanowić porządną zaufaną korporację taksówek. Niskie ceny za dowóz kilienta to za mało w dzisiejszych czasach, liczy się też jakieś poszanowanie. Panie się nie wykazały. Żenada.
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ceny u nich to zadna rewelacja.Super Hallo daje 30% rabatu,komfort tez,dajan ma podobne...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
uwazaj bo taki dostaniesz .... w tych firmach tu masz od razu taka cene i nie musisz blagac o rabat i pilnoac kierowcy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
oni odbierali bo wszystkie lepsze korporacje miały przez cały czas zajęte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry