Widok

nnt. Sprzedam mieszkanie 3pokojowe na Żabiance

Wesele Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie.

Na prośbę mojej Cioci przebywającej na stałe w Niemczech - zamieszczam ogłoszenia ;)

Mieszkanie można oglądać od połowy przyszłego tygodnia (wtedy moja Ciocia będzie w Gdańsku).



http://www.gratka.pl/dom/tresc.phtml?id_og=25903713&id_rubryka=1&id_podrubryka=1&crc=11994393000287420b0a61df20e8c2d9&nr=1&key_unique=476f4169496ac75a2db2e172ce23aeb3&region2=11

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmiana terminu - mieszkanie można oglądać od przyszłego tygodnia

(ciocię zatrzymały w Niemczech sprawy zdrowotne)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troszkę kurczę drogo jak na mieszkanie do remontu w bloku 10-piętrowym... Szkoda, bo właśnie mieszkania około 65 metrów będziemy szukać.

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do ceny - można się targować ;) to jest cena wyjściowa - a wiem, że ciocia może "trochę" opuścić


jaka cena by Was interesowała?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm

Jakieś dwa m-ce temu było mieszkanie za 350 tys. (do negocjacji) koło 65 metrów, po remoncie instalacji i ogólnym, na Powstańców Warszawskich, chyba parter (co jest istotne, bo mam małe dziecko i planujemy drugie) i mój szanowny małżonek kręcił nosem, co mnie bardzo zdenerwowało, bo ja się szybko napalam:-). Wówczas odpuściliśmy poszukiwania do czerwca 2008 - sytuacja finansowa nam się wtedy bardziej wyjaśni i będziemy wiedzieli na co możemy sobie pozwolić.

Dlatego trudno mi powiedzieć jaka cena by nas interesowała. W tym przypadku pewnie na remont trzebaby wywalić ładnych paręnaście (jak nie więcej) tysięcy.


Umieścicie zdjęcia mieszkania w ogłoszeniu?

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie dość drogo, jak na mieszkanie z rynku wtórnego, z wielkiej płyty i do remontu. Za 6 tys./metr, a nawet taniej przy większym metrażu można spokojnie kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji w stanie deweloperskim, czyli nowe instalacje i możliwość samodzielnej aranżacji od początku do końca. Justyna, nie braliscie pod uwagę kupna nowego mieszkania?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawa z mieszkaniem się przeciąga...

tam jest kilkoro rodzeństwa, którzy chcieli sprzedać mieszkanie po matce...

ale jedna siostra się wybiła i stwierdziła, że to tylko jej się należy...


2 dni temu była rozprawa - miało być wszystko jasne... ale nie jest. następna rozprawa 23 stycznia

ciocia specjalnie przyjeżdża z Niemiec(to ona w imieniu rodzeństwa i swoim prosiła mnie o pomoc - umieszczenie ogłoszeń)



nie wiem czy to dużo, czy mało - wiem, że dzwoniło 5 biur nieruchomości w sprawie współpracy i ponoć ludzie szukają takiego mieszkania i nawet moze być taka cena i do remontu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AgusiaGda

Nie myśleliśmy o nowym mieszkaniu, bo:
1. Myśleliśmy, że są sporo droższe, co jak widać, nie jest prawdą:-).
2. Najczęściej są zlokalizowane na nowych osiedlach, co oznacza obrzeża miasta, co oznacza, że nie ma gdzie połazić z dziećmi (moja koleżanka mieszka na nowym osiedlu na Ujeścisku i bardzo narzeka na możliwość spacerów właśnie - jedynie pomiędzy blokami może pochodzić).

Ja to bym chciała mieszkanie w nowym budynku, max 4 piętrowym, na 1 piętrze, w centrum miasta:-)). I chyba się tego nie da pogodzić, bo akurat "Lastadia" okolice Rzeźnickiej ma straszne ceny.

Beniowskiego/Komorowskiego też fajna lokalizacja (i blisko moich rodziców), ale z tego co wiem ceny też wysokie. Muszę posprawdzać w necie.

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miało być do Aleksandry:-).

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż cena przesadzona i to bardzo mocno, mój brat jutro kupuje 3-pokojowe mieszkanie, odremontowane 64m2 na Chełmie w 4-piętrowym bloku za 300K. ;)

[url]www.slubnefotki.pl[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj tesc ma na zabiance mieszkanie trzypokojowe wycenine na 320tys

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anula83 napisał(a):

> moj tesc ma na zabiance mieszkanie trzypokojowe wycenine na
> 320tys
>


z 2 balkonami, 2 łazienkami - i jak się okazało 2 piwnicami?

sprawa w sądzie zakończona - mieszkanie idzie do sprzedania :)


z tego co wiem - jest to cena wyjściowa, do negocjacji ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry za zlośliwość, ale cena powalajaca jak na mieszkanie do remontu i lokalizacje oraz piętro. Życzę powodzenia przy sprzedaży i co to za oferta bez zdjecia????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry