Widok

no więc się poznajmy!

Z zazdrością niezmierną przeczytałam raczej gdyński wątek "no więc ja szukam faceta..." i stwierdziłam, że czas na Gdańszczan, żeby sie bliżej poznali. Oczywiście sprawy damsko-męskie zawsze wywołują sporo emocji ( w końcu na tym świat stoi!), ale są też trochę krepujące, szczególnie podane tak kawa na ławę ...

Ja proponuję zawoalowana wersję poprzedniego wątku, a celem jest nawiązanie znajomości ...potem przyjaźni, a może później czegoś tam więcej... Mam 42 lata i nie chcę rozmawiać z pyskatymi i wulgarnymi małolatami, ale chętnie pogadam z ludźmi mniej więcej w moim wieku. Czy tacy są w Gdańsku? macie jakieś doświadczenia w nawiązywaniu "przyjaźni" (niech każdy interpretuje to jak chce) internetowych?

Ludzie z "dołami' zaczekajcie aż z nich wyjdziecie, szukam kogoś energicznego, z poczuciem humoru, żebym mogła nacieszyć się samą przyjemnością rozmowy z Wami... (i mam nadzieje vice versa...)

Dajcie odzew!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no więc poznam cie,, zmi.la chęcia mam na imie Mariusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Mariusz,
co sprowadza Cię na to forum, masz wenę do rozmowy czy znudziło Ci się samotne siedzenie w domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba zbyt wysoko ustawilas poprzeczke :)

poza watkiem wspomnianym przez ciebie jest jeszcze wrecz lawina innych
a to dziewczyna szuka dziewczyny
a to chlopaka, a to jedno i drugie
a to z kolei pani kolo 50 tki

sugerowalbym zalozenie takiego watku bezposrednio w towarzyskich
jest tam wiecej osob odwiedzajacych

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Jurku,
a Ty do którego wątku byś się z chęcią przyłączył - no chyba nie do pani około 50tki? Prawdę mówiąc nigdzie nie mogłam tego akurat wątku znaleźć ... no ale każdy chyba widzi to co chce zobaczyć...
Fajnie, że wpadłeś!

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze raz ja. Ostatnio zapisałam się na kurs tańca i zadziwiła mnie jedna rzecz.
Faceci nie garną sie do tańca, a to pierwszorzędna okazja, żeby odmienić losy świata. Mężczyzna w tańcu prowadzi ( a przynajmniej powinien!), ma przewagę nad partnerką i to on rządzi!
Panowie, w życiu takie klarowne sytuacje zdarzają się dla Was dość rzadko, dlaczego nie korzystacie? W tańcu możecie okiełznać każdą i w dodatku może to być przyjemne dla obojga!

Pozdrawiam,

Kammagda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej kammagda

watek 50latki:
http://forum.trojmiasto.pl/czekac-cierpliwie-czy-szukac-t112256,1,2.html

z tym tancem, a takze i poza nim...
zyjemy w czasach sfeminizowanych
zatem, coz kobiety zmeznialy, faceci zbabieli

nie moge "przylaczyc sie" do zadnego watku, poniewaz nie szukam partnerki :)

po prostu pisze sobie rozne bzdurki na tym forum
jesli chcialabys poznac kolege i kolezanke, w czwartek spotykam sie z rut w reaktywowanym olimpie, mozesz dolaczyc
http://forum.trojmiasto.pl/Sondaz-Kto-na-piwo-we-Wrzeszczu-t114635,1,2.html

pozdrawiam
jurek

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jurku, bardzo dziękuję za zaproszenie, mam już plany na czwartek, ale następnej okazji nie przegapię!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a prosze bardzo :)

z drugiej strony nie wiem czy dozyjemy kolejnego :P

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZESC TOBIE PIOTR 42LATA Z HAMBURGA/ TCZEWA BEZ PROBLEMOW SAM CHCIALBYM CIE POZNAC MOJ ADRES /piotrbielinski@op.pl/ JEZELI MOZLIWE TO NAPISZ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

do góry