Widok

nowa pizzeria na ul. Maszynowej

Czy pizzeria jest już otwarta? Chciałabym skosztować pizzy z pieca opalanego drewnem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Capone- Maszynowa 8, Gdańsk
Dziś otwarte: 11:00-22:00
58 521 74 46, 693 272 235
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wrzućcie jakąś stronę, albo ulotki. Poprzednicy popłynęli bo mieli słaby PR ;-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jak wrzucam w Google powyższe info, to pojawia się inforamcja, ze to miejsce już nie istnieje... komuś się coś nie pomyliło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizzeria będzie otwarta za ok 3-4 tygodnie. Chcemy w pełni przygotować dwie sale. 1 sala dla klientów na pizzę druga na imprezy okolicznościowych / urodziny, komunie, spotkania rodzinne. Oczywiście będzie kącik dla dzieci. Pizzeria ma już swoją nazwę "Prosto z ognia". Nasza duma - duży piec opalaniu drewnem już jest :) Będziemy na bieżąco informować o zbliżającym się otwarciu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooooo planuje małą imprezę okolicznościową marcu na ok.15 osób taka lokalizacja byłaby dla mnie idealna .Poproszę o jakiś kontakt email .Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super wiadomości !!!!!! Dawajcie znać!!! Czekamy!!!! Powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie może już jakaś stronę internetowa bądź Facebookowa, żeby Was śledzić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fb. Prosto z ognia ale narazie mało tam o nas / skupieni jesteśmy na wnętrzu lokalu i doborze odpowiedniej obsługi. Oczywiście o otwarciu napiszemy na fb i na Naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz obecny mail: prostozognia@wp.pl
Robimy już wstępne rezerwacje imprez okolicznościowych. Salę będzie można zobaczyć za 2-3 tygodnie. Sala przeznaczona na imprezy na ok 30 osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.facebook.com/Prosto-z-ognia-141414606577005/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pizza na zdjęciu wygląda jak buła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Właścicielom "Prosto z ognia" polecam wycieczkę do Egiertowa do pizzerii "Bramasole Pizzeria Creperie". Jest tam najlepsza pizza na Pomorzu. Żeby ją zjeść trzeba rezerwować stolik:)
https://www.facebook.com/Bramasole-Pizzeria-Creperie-614079728719736/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziękujemy za zaproszenie, chętnie skorzystamy z zaproszenia a później zaprosimy do "Prosto z ognia" będzie tam najlepsza pizza w Północnej Polsce ;D
Pozdrawiamy kolegów i koleżanki z naszej branży :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę się doczekać tej najlepszej pizzy z Polnocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawajcie znać jak będziecie otwarci- przyjadę smakować od razu! Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma lepszej pizzy niż w BRAMASOLE!!! uwielbiam i polecam,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy już jest otwarte ? Lub wiadomo kiedy można odwiedzic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Splajtowali przed otwarciem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy szukacie państwo może pracowników ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

otwarcie 3 marca 2018
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obiady drogie, porcje małe, jakość średnia, pizza średnia, przy dowozach niestety na dwa razy zimne dostaliśmy. Ocena od 1 do 10 to około 3. Do majówki wytrzymają..... może
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mi tam pizza smakowała. Czuć że składniki nie są niskiej jakości , pewnie stąd cena. A typ pizzy w tym lokalu jest bardziej zbliżony do takiej jaką zjesz w Neapolu (choć jeszcze jej sporo brakuje :) niż takiej jak w belli, czy innej podobnej.
Troszkę jeszcze muszą popracować nad ciastem i będzie dobrze. Piec w lokalu wyglądałby fajniej obłożony jakąś mozaiką.
Obsługa bardzo miła :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

niestety z tym że dowożą zimną można się zgodzić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A do mnie wczoraj dowieźli gorącą :)
I mogę polecić, bo naprawdę dobra.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dwa razy i koniec . Pierwszy raz zamówienie blisko 100 złotych za 2 obiady i pizza (obiady w miarę ciepłe,pizza zimna). Drugi raz obiady znowu letnie plus, a pizza ponownie zimna. Co do skłądników ciężko było stwierdzić jakiej były jakośći(było ich tak malo) co do piersi grillowanej (była gruba i chyab nie zgrillowała się , bo zapach surowy był). Jadłem tam za szczygła,Planety dawnej i juniorka. Powiem tak początek Piotrka wszystko bił na głowe, później znacznie gorzej,Planeta początek słaby koniec dramat, junior natomiast to co najwyżej może w piaskownicy w Anglii się pobawic (lubił tematy z grubą kelnerką)patologia jakich mało. ci są najbardziej profesjonalni po Piotrku,ale dość drodzy przy małych porcjach i dowożą ZIMNE!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jedzenie średnie i drogie jak na Kokoszki. Dowozy to długi czas oczekiwania. Do Rebiechowa jechali blisko godzinę i.....zimne dojechało także. Ciekawe co za wynalazek będzie " Co ludzie powiedzą". Najlepiej niech będzie,swiezo,tanio i smacznie. Nie ma co pajacowac i na siłę szukać wykwintnych tematów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja wróciłam z rodzina dzisiaj z Plazy Piekarza- jedzenie tak smaczne jakiego nigdzie jeszcze indziej nie jadłam. Co ludzie powiedzą powinni aspirować do tego typu kuchni a będzie sukces!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dotarłam wczoraj do nowego lokalu „Prosto z ognia”. Właściciele chyba byli w pizzerii "Bramasole Pizzeria Creperie" w Egiertowie bo jest podobna oprawa muzyczna czyli włoskie szlagiery. Na plus w lokalu jest czysto, kelnerka jest bardzo miła. Nie ma szału co do pizzy. Ciasto jest cienkie i dobrze wypieczone, ale niewypałem jest sos do pizzy. Zupełnie „bez wyrazu” dlatego potrawa jest mdła. Ogólnie nie używam dużo soli, ale musiałam posolić całą pizzę. Pizza ma chyba 32 cm, można się nią najeść. Bardzo fajnie, że do lokalu co chwilę wchodzili nowi klienci. Jeśli popracujecie nad smakiem to macie szansę się utrzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie. Wszystkie weźmiemy pod uwagę. Ze swojej strony mogę Państwa zapewnić o jakości naszych potraw. Mają Państwo rację że nie należymy do najtańszej pizzeri. Nie pracujemy na seropodobnych produktach i konserwowych szynkach. Na naszych pizzach jest mozzarellą, gorgonzola, szynką cotto i inne składniki najwyższej jakości. Sos jest z pomidorów polpy 100% włoskie i świeżej Bazyli. Zdajemy sobie sprawę iż wyjście do restauracji polega nie tylko na samej konsumpcji ale na poznawaniu nowych wyszukanych smaków, oraz miłej atmosferze którą mamy nadzieję zapewniamy Państwu. Serdecznie Zapraszamy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

oferta pracy na stanowisko pizzerman

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pizzerman-ogl61398108.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry