Widok

nowo-powstaly budynek przy kartuskiej/powstanców warszawskich a parkowanie

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
chciałbym zauważyć iż chcac zaparkowac przy obiekcie w ktorym miesci sie miedzy innymi apteka całodobowa przy ktorej poza chodnikiem zbudowano rownież zatoczke przed apteka w domyśle parking na auto kiedy potrzebna aspiryna trzeba parkować szybko i szybko uciekać.a dlaczego?paradox!tam mądre głowy postanowiły umieścic znak zatrzymywania-całkowity!wicec teraz straż miejska zaciera raczki i zakłada blokady.wiec nici z aspityny czy witaminy C i apteka tez pewnie ma slabe utargi itp itp.ciekaw co sadzi o tym urząd miasta czy to jest ulatwianie życia obywatelom?juz wiem czemu Gdynia zajeła 1 miejsce w rankingu miast najlepszych do zamieszkania:)pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo wkoncu ktoś zauwazył ten problem !!!pozdrawiam Cie Roman
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla niepełnosprawnych to faktycznie utrudnienie ale jeżeli nie masz problemów przecież kawałek dalej masz ciąg parkingów gdzie zawsze jest miejsce (albo to ja mam zawsze farta ;) ). Ale faktycznie jest to trochę nie logiczne aby nie było tam parkingu na tzw minutkę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Synteza (6 odpowiedzi)

Z inwestycji położonej przy ul. Szarej na Siedlcach szybko dostać będzie się można ścisłego...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

do góry