nowy koncepcja Banina
jako rady che rozpoczac dyskusje nad rozwojem naszego Banina; prosze o informacje w jakim kierunku ma ono sie rozwijac. beda one dla mnie bardzo cenne, bedziemy niedlugo budować strategie rozwoju...
rozwiń
jako rady che rozpoczac dyskusje nad rozwojem naszego Banina; prosze o informacje w jakim kierunku ma ono sie rozwijac. beda one dla mnie bardzo cenne, bedziemy niedlugo budować strategie rozwoju BANINA. PROSZE O WSZELKIE SYGNALY. z góry dziekuje. rady Adam Bonk
zobacz wątek