Odpowiadasz na:

nowy koncepcja Banina

jako rady che rozpoczac dyskusje nad rozwojem naszego Banina; prosze o informacje w jakim kierunku ma ono sie rozwijac. beda one dla mnie bardzo cenne, bedziemy niedlugo budować strategie rozwoju... rozwiń

jako rady che rozpoczac dyskusje nad rozwojem naszego Banina; prosze o informacje w jakim kierunku ma ono sie rozwijac. beda one dla mnie bardzo cenne, bedziemy niedlugo budować strategie rozwoju BANINA. PROSZE O WSZELKIE SYGNALY. z góry dziekuje. rady Adam Bonk

zobacz wątek
8 lat temu
~Adam Bonk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry