Widok

obsługa barmańska...

...pozostawia wiele do życzenia. Wiem o czym mówię, bo zanim doszlam w życiu do czegoś pożądnego też pracowałam za barem szereg lat. Wszystko fanie, ale w momencie gdy chcę zamówić a ciemnowłosa małolata o średnio inteligentnym wyrazie twarzy z za baru mówie do mnie "co?" w celu przyjęcia zamówienia, słabo się robi...Fiskalnego paragonu na oczy oczywiscie nie zobaczylam.Jaka obsługa taka klientela dlatego nic dziwnego ze pełno tam małolatów i hołoty. Świetnie rozkręcany biznes,gratuluję.
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Wielkie dzięki za Wasze głosy.... i szczere opinie.
Małolata o której chyba piszesz już nie pracuje (oczywiście nie za sprawą Twojego wpisu, ale z innego powodu). Ze swojej strony mogę obiecać Tobie, że ostro bierzemy się za naprawę tej sytuacji.
Sprawa paragonu jest również nie do przyjęcia - ponieważ jeżeli Ty go nie dostajesz to również zwróć uwagę, że ona okrada nas jako właścicieli, bo tego nie nabija, a kasę bierze do kieszeni. U nas w klubie barmani mają obowiązek wydać paragon, nie ma żadnego lewego obrotu. Walczymy z ludzką nieuczciwością , ale uwierzcie mi nie jest to prosta sprawa. Pomysłowość ludzka nie zna granic. Jedyne o co mogę prosić Was to jak nie otrzymacie paragonu zgłoście to do menagera Maćka którego najprawdopodobniej znajdziecie w naszym biurze - zaraz następne drzwi za vipówką czyli teraz palarnią.
Pozdrawiam Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry