Widok
a sushi się podaje na zimno, "geniuszu". Znam to miejsce, ZAWSZE tam jadam, jak przyjeżdżam do Trójmiasta i w Warszawie gdzie jest więcej lokali na wysokim poziomie, niż gdziekolwiek w Polsce TRUDNO znaleźć lepszą kuchnie i tak rewelacyjne menu. Do tego obsługa tłumaczy dyskretnie jak zabrać się za niespotykane dania, co jest super. Wielokrotnie byłam skrępowana będąc w dobrej restauracji z kuchnią z innych krańców świata, bo nie wiedziałam jak się pewne nieznane mi wcześniej dania. (czy wypada palcami, czy pałeczkami, czy sztućcami) W Olipie nie trzeba się tego obawiać. A jedzenie BAJKA.