Widok
obsługa daje wiele do życzenia
i nie wiadomo w jakich godzinach pracują, NA stronie firmowej piszą, że od 7 rano, a tak na prawdę od 9. Paragony i wagę polecam sprawdzac
Moja ocena
obsługa: 2
oferta: 6
jakość asortymentu: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 3
4.4
* maksymalna ocena 6