Widok

obsluga kas

Dzis przed 24 byla otwarta tylko jedna kasa a kolejka ogromna KOMUNA!!!!! Jak tam mozna ? Jeszce nie wspominajac o tym ze o 24 jest przerwa 40minutowa gdzie kasy sa nieczynne przez ten czas wiec kogo skasuje biedny kasejr ten ma szczescie a reszta niech czeka ! Tak wlasnie jest w takim super mega hipermarkecie TESCO !!!!!!! Zenada!!!!!!!
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
promocje: 2
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To już jest przegięcie ze strony konsumenta.
Nie dość że Tesco daje możliwość zrobienia zakupów całą dobę czego nie oferuje zdecydowana większość (o ile jakikolwiek jeszcze oferuje) dużych marketów, to jeszcze dostaje baty za rozliczenia. Ja przepraszam bardzo, ale według Pana/i kiedy market ma zrobić podliczenie utargu z dnia, skoro otwarty jest 24h/7d?
Zapowiedzi o tym że kasy będą nieczynne przez około 40 min po północy trwają od przynajmniej 23:30, może i wcześniej, nie chcę naciągać.
I nie, nie da się tego podliczać kasa po kasie, tak się składa że podczas studiów pracowałem w konkurencyjnym markecie, który zamykany był o 22. Zanim ostatni klienci zostali skasowani, nie raz dochodziła 23. A rozliczenie kas można było zrobić dopiero jak wszystkie zakończą pracę. To jest od górnie sterowane systemem, ani kasjerzy, ani obsługa sklepu nie mają na to wpływu. Tak ma być i koniec.
A to że jest jedna kasa czynna, a kasy samoobsługowe?
W niektórych Tesco po 24, spotkałem się że tylko na kasie samoobsługowej można się skasować.
Ale jak to się mówi:
"Daj palec, a upierdo*ą Ci całą rękę."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a kiedy rozliczyć kasę ? sklep otwarty 24h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W d*pie ci sie poprzewracało... nie dosc ze po nocach łazisz po sklepach to jescze wymagasz pełnej obsługi na kasie? Skoro wiesz ze kasy sa nieczynne przez 40 min to po co sie tam pchasz akurat o tej godzinie? Myślenie nie boli... spróbuj:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry