Widok

odgrzybianie klimatyzacji gdzie???

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
witam czy moze ktos polecic jakis dobry zaklad gdzie moge odgrzybic klime wlasnie kupilem auto i bylem w norauto zaplacilem 150 zł i zero efektu koles po zabiegu mowi mi ze moze trzeba bedzie powtorzyc 3 4 razy(o czym przed usluga nie bylo mowy) szukam jakiegos zakladu ktory zrobi to raz a porzadnie prosze o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA HYNKA 27 ROBIA REMONT SIE NAZWYA WARSZTAT TAM JEST I WULKANIZACJA JA ROBIELM I JESTEM ZADOWOLONY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po pierwsze najpierw zorientuj się czy masz i gdzie znajduję się filtr kabinowy inaczej przeciw- pyłkowy bo bez jego wymiany odgrzybianie niema sensu, masz dwa sposoby na przeprowadzenie tej "operacji" albo przez ozonowanie - co przeprowadza się urządzeniem zwanym jonanizatorem, lecz efekt jest mizerny i krótko trwały gdyrz zabija wszelkie rodniki i roztocza ale brzydki zapach może pozostać. Druga metoda i z własnego doświadczenia wiem że lepsza to użycie preparatu do odgrzybiania (jest ich pełno na rynku od śmierdzących spirytusem do takich które pozostawiają miły, odświeżający zapach np. cytrynowy) proste w użyciu i co najlepsze można to zrobić samemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
filtr zostal wymieniony amozesz spracyzowac jaki preparatmiales na mysli(taki co stawiasz go za tylnim siedzeniem i wlaczasz klime?) i jak jest orientacyjna cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

do góry