Widok

odpowiedź na powyższy opis osiedla

Nie mogę zgodzić się z jednym akapitem mianowicie "wady". Wcale nie jest tak, że w szycie komunikacyjnym dojazd jest problematyczny, owszem jest korek na ulicy Słowackiego ale z Wrzeszcza jedzie się przy dużym korku mniej więcej 20 minut! A przeważnie jest to do 15 minut. Natomiast przy braku korka autobus jedzie 10-12 minut (czas podany na rozkładzie). Zatem powiedziałbym, że jest to raczej pikuś w porównaniu z innymi dzielnicami gdańska. Co więcej dojazd do Głównego Gdańska autobusem zajmuje jakieś 25 minut, więc wszędzie z Niedźwiednika jest blisko! Na starówkę jak i do tworzącego się nowego centrum miasta, czyli dzielnicy Wrzeszcz! Nie wspomnę tutaj o lotnisku - autobus z tego co pamiętam około 25 minut oraz większości centr handlowych.

Jeżeli chodzi o samo osiedle to po prostu BAJKA!!! Lepszego nie znajdziecie w Gdańsku!!!
Moja ocena
Niedźwiednik kategoria: Dzielnice i osiedla
usługi i handel: 6
 
lokalizacja: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez kiedys byłem na niedzwiedniku rowerem calkiem przypadkowo i nie zapomne jak bardzo mi tam podobało! osiedle rzeczywiscie jak ze snu! poprostu przepieknie polozone, cudowne miejsce do zycia! a krajobrazy sa jak w gorach szczegolnie zima. Niektore wzgorza sa na tyle strome ze mozna z nich zjezdzac nawet na nartach! gdy bylem tam 1szy raz to mnie zatkalo! nie wiedzialem ze w gdansku sa az tak piekne dzielnice, chodzi mi tu szczegolnie o jej niezwykle i nietypowe polozenie. z wyzszego wzniesienia widac dobrze gdansk, wzgorza morenowe poresniete pieknymi lasami(TPK), a nawet i morze(Zatokę Gdanska ).Cos pieknego. na prawde warto tam pojechac z samej ciekawosci aby sie o tym przekonac samemu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodzie się co do połączenia i widoków ale nie do tego ze tu pięknie i tak jak opisujecie . Kiedyś to była bajka był posadek i lad teraz syf i kicha mieszkam tu to wiem i widzę dużo więcej niż takie osoby co przypadkiem przyjechały
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry