Widok

odradzam dr Marta Blaszczak zero kontatu z pacjentka

brak profesjonalizmu i skoncentrowania na pacjencie, najpierw pani w rececji niemiala kompletnyvh dancch przekazanych przez call centre dotyczacych mojej wizyty ale totalna porazka okazala sie wizyty u dr Blaszczak, powiedzialam, ze planuje ciaze i )biorac pod uwage moj wiek ( 40 lat) chcialabym zasiegnac opinii lekarza , co powinnamczego nie powinnam robic , etc.. wizyta trwala ok 10 minut tylko dlatego,ze mialam USG i cytologie, pani doktor stwierdzila, ze wszytsko ze mna w porzadku i nie ma sie czym martwic, nie zapytala o nic !!! o moj styl zycia, partnera, wspolzycie, odzywianie, nalogi NIC !!! zupelnie nic, mialam wrazenie ze siedzial przede mna robot!! zalezy im tylko na kasie , zdecydowanie odradzam!!!! kobiete ktora planuje ciaze traktuje sie tam jak intruza , to bylo moje najgorsze doswiadczenie, napewno juz tam nie pojde. na plus jedynia pani, ktora robila USG piersi, profesjonalna, wypytala o historie chorob, objasnila USG , niestety to za malo aby zatrzec to koszmarne wrazenie u dr Blaszczak
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam sie. do dr Blaszczak nie warto chodzic. mi chciala wcisnac leki ktore mi szkodza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry,
Może lepiej udać się do specjalisty leczenia niepłodności. Dr Błaszczak przyjmuje w poradni Zdrowia Kobiety, a nie w Klinice Leczenia Niepłodności. Być może dlatego nie mogła pomóc.
Pozdrawiam
Pacjentka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Faktycznie, specyficzna osoba. Jakby zaspana, nieobecna. (byłam u niej chyba z 3 razy, bo u innych nie było wolnych miejsc). Jest miła i uprzejma. Jak zapytasz to odpowie, ale chyba nie o to chodzi jak się idzie do specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry