Widok

odradzam

Pisze aby uprzedzic wszytskich ktorzy chca miec dziecko przed pania doktor Sz... Jak kilka opini nizej spotakalm sie z podobny traktowaniem. Wizyta trwala 7 minut, nie zrobiono mi dokladnego usg, na moje uwagi o dolegliowsiach bez badania wypisano leki, w takich dawkach ze moglabym obdzielic 2 inne osoby a i dla mnie starczyloby jeszcze. Dostalam skierowanie na badania, ktorych wyniki przynioslam na konsultacje- wniosek lekarka nawet na nie nie spojrzala choc brala kartki z wynikiami w rece. Obcesowe podejscie i kilka krotne wychodzenie z gabinetu podczas wizyty, odbieranie telefonow i rozmowy z paniami z rejestracji podczas gdy ja mowilam do niej, czulismy sie z mezem jakbysmy jej przeszkadzali. I po takiej 7 minutowej konsultacji juz naciganie na invitro. Pisze naciaganie, gdyz z mezem udalismy sie do innej kliniki, gdzie zostalismy potraktowani jak ludzie a nie bankomat, diagnoza okazala sie calkiem inna, jestem w trakcie leczenia i jak sie okazuje po 4 -6 miesiach moge zajsc w ciaze naturalnie.
Jedne z najprzykrzejszych chwil w moim zyciu przezylam po 7 minutowej wizycie u lekarki z invicty.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I wizyta, ale nie spodobało mi się

Obsługa fatalna i robi łaskę że rozmawia z człowiekiem, pobieranie krwi bardzo bolesne(nie potrafią nawet tego) . Nie ma nawet łazienki z prysznicem...ciągle przeliczają gotówkę! i są niemiłe a z pacjentów robią głupków, którzy nic nie wiedzą. a Tak naprawdę sa zagubione we własnych dokumentach bo każda kazdą co chwile o coś pyta! Robią na tym naprawdę wielką kasę, ale mogliby większą gdyby nie fakt, ze olewają pacjentów i tak naparwdę pacjent nic dla nich nie znaczy! liczy se tylko kasa! A te pielęgniarki to nie wiem skad wyrwali bo maja bardzo mierne teksty i chodzą tam jak za karę! nooo i podstawowego pobrania krwi nie robią dobrze! Wstyd, ze taka okrzyknieta klinika nie potrafi nawet udawać, że liczy się dobro pacjenta! ają nas poprostu gdzieś! i wyciągają kasę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A od czego jest IZBA LEKARSKA? Tam należy zgłaszać wszelkie nieprawidłowości dotyczące lekarzy. Także na portalu "znany lekarz".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy bys mogla mi przeslac adres tej 2 klinki w ktorej bylas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry