Widok

odradzam

w tym roku syn chciał wymienić w Budze łańcuch w rowerze Kelly 28. Był w niezły stanie ale przed dłuższą wyprawą warto mieć nowy. W sumie zapłacił 360 zł bo wymieniono mu też kasetę i korbę. Całe szczęście że kazałem mu odebrać wymontowane części bo były prawie nowe i nie zużyte. Jak trafią na jelenia to go oskubią. Cwaniaczki - nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to się dowiedz pajacu że jak musisz wymienić łańcuch to wymieniasz też tryb i nikt wymienionego trybu cwaniaczku nie zaryzykuje wstawić do innego rowera to nie lampa z telewizora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
niniejszy komentarz tylko wiadczy o tym jacy ludzie pracuja w tej calej Budze. Babska wredne, traktuja cie jak intruza albo zlo koniecznie. Chloptysie zblazowani, kazdy dla nich jest glupcem ktorego trzeba oskubac ile sie da.
NIE POLECAM!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ahahahaha a to dobre!

Hit BugaSportu - przy wymianie łańcucha musimy wymienić też korbę i kasetę! Wymieniałem sam łańcuch z 8 razy i cały czas jeżdżę na tym samym zestawie Deore, może jak panie wszędzie pakują w sprzedawane Tourneja/Acere to potem trzeba wszystko wymieniać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry