Moja druga wizyta, z groupona. Za pierwszym razem zamówione krewetki z warzywami w tempurze to była spora porcja. Teraz zamówiłam je znów (po kilku miesiącach) - porcja mikroskopijna I NIE przesadze jak napisze ze 3 razy mniejsza niż poprzednio. Powiedziałam o tym kelnerce stwierdzając ze pewnie taka bo na groupon. Pani powiedziała ze odkąd tu pracuje (od niedawna) porcja tak wygląda. Czas oczekiwania na sushi ponad 40 min (po 2 zestawy dla 3 osób). Myślę że nie warto, jeśli ma się zapłacić połowę ceny a dostać 1/3 porcji. Nie będę też tam chodzić bez groupona żeby nie ryzykować co dostanę następnym razem. Dodam że wychodząc goście obok dostali na stół własne tempure i była ona jak 3 moje dania. I nie byli na kupon napewno. Zresztą jak futomaki kosztują tam 35 zł a w innymi sushi 17-25 a nawet 13 w promocji stałej to nie ma tam czegoś co by przyciągało. Na groupon tylko rezerwacje mailowa - kopiowanie kodów, czekanie jeden dzień na potwierdzenie, dostaje maila z pytaniem jaka jest wartość kuponów i dalej czekam. Trzeciego dnia dzwoniąc do restauracji wreszcie udaje mi się potwierdzić ze stolik będzie zarezerwowany.