Z oferty ubezpieczenia OC skorzystałem przy okazji likwidacji szkody z OC. Propozycja i obsługa była bardzo profesjonalna i co jest rzadkością w tej konkurencyjnej branży taktowna. Wspólnie przeanalizowaliśmy wszystkie opcje i choć początkowo nie byłem przekonany do zmiany to zdecydowałem się. Wszystkie formalności załatwiliśmy na miejscu łącznie z wypowiedzeniem umowy. Poprzedni ubezpieczyciel wprowadził mnie w błąd i przysłał pismo, że nie odnotowali wypowiedzenia. Tutaj przepraszam Panów z ANRO za moją reakcję na informację od ubezpieczyciela, ponieważ to ubezpieczyciel kłamał. Wszystko było załatwione w terminie i zgodnie z ustaleniami z Panami w ANRO. Opisuję tą sytuację po pierwsze żeby przeprosić Pracownika ANRO za moją bezzasadną reakcję ale też aby pokazać jakie chwyty i kruczki wykorzystują ubezpieczalnie. Dlatego nawet w trudnych sytuacjach pracownicy firmy ANRO z pewnością znajda rozwiązanie. Polecam. Pełen profesjonalizm. Dodatkowo zawarcie ubezpieczenia w ANRO opłacone miało być przelewem bodajrze 14 dni. Ja opłaciłem szybciej ale w przypadku nakładania się ubezpieczeń i chwilowego braku gotówki te 14 dni mogą komuś pomóc.