Widok

oglądacie seriale?

teraz jest jakiś szał ja tego nie kumam. oglądacie jakieś seriale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wolny czas, to siedzi przed TV. Ja nie chce, bo szkoda mi czasu. Jest dużo fajniejszych rzeczy do robienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to obejrzenie 1 czy 2 seriali raz w tygodniu oznacza wg was ze ktos jest glupszy czy gorszy? biedni jestescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ani głupszy, ani gorszy. Nikt tego nie powiedział. To tylko Twoja wyobraźnia. Jesteśmy biedni? Zastanów się najpierw co chcesz powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mozna myslec w ten sposob ze jak ktos oglada serial to jest gorszy czy glupszy. o to tu chodzi. ogladanie czegokolwiek nie ma zadnego zwiazku z inteligencja itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak żeś wpadł na to Holmesie, że o to tu chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co jest złego w oglądaniu seriali, dobra nie mówię o tasiemcach i telenowelach ale jest wiele bardzo dobrze zrobionych seriali, ze świetnym aktorstwem itd, np. Sześć stóp pod ziemią czy Czysta krew, ja oglądam i się tego nie wstydze bo to jest naprawdę kawałek dobrej rozrywki na poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

do góry