Re: ognisko!!!!
ale się tu nawyrabiało:))) a jak ja jestem to nie ma nikogo...wy chyba czekacie aż wyjdę;)))
więc przepraszam,że tak późno ...
Hal - oczywiście,że zapraszamy
Sissel - no ślicznie...
rozwiń
ale się tu nawyrabiało:))) a jak ja jestem to nie ma nikogo...wy chyba czekacie aż wyjdę;)))
więc przepraszam,że tak późno ...
Hal - oczywiście,że zapraszamy
Sissel - no ślicznie to napisałaś, jestem z Ciebie dumny! ;)...i dziękuję:)
dzięki uprzejmości i pomocy jednego z forumowiczów ustalenia mam następujące:
na kolibkach - kosztok.300zł - w związku z tym,że "na 100%" zapowiedziało się ok5 osób...propozycja odpadła
...informacja ze straży miejskiej - nie ma miejsc do rozpalania ogniska, nie udzielają zgody...ale w razie rozpalenia ogniska na polance redłowskiej czują się zaproszeni (jak wszyscy to wszyscy;) )...ale w celu wypisania mandatów...tak "mandatów" a nie mandatu - każdemu uczestnikowi ogniska oraz zgaszeniem powyższego:)))
...no i kolejne dobre informacje od miasta...że można złożyć wniosek o wydanie zgody na ognisko...minimum 7 dni trwa rozpatrzenie...ale zostanie rozpatrzony odmownie,gdyż osoby fizyczne nie mogą rozpalać ognisk...jeśli zwróci się o to firma lub organizacja...to ew.mogą rozpatrzyć:)))paranoja
jest jeszcze miejsce w Gdańsku-park Reagana-podlega pod ZDiZ -rano bede dzwonił i pytał o zgodę itd.
jest pare miejsc wokół trójmiasta ale chyba nie o to chodzi żeby błądzić po lasach;)...więc może ktoś ma jakieś inne,lepsze propozycje?
a po ostatnie primo ;) - bardzo proszę o potwierdzenie kto jest zdecydowany uczestniczyć w tym niecnym planie:)...znaczy ognisku:)
zobacz wątek