Widok

ogólnie słabo

Menu standardowe jak na włoską restaurację aczkolwiek bardzo mały wybór makaronów. Ceny podobnie. jedzenie jednak nie wybite, smaczne, ale są w Gdyni o wiele lepsze włoskie restauracje - w szczególności jeżeli chodzi o obsługę. Pani potraktowała nas bardzo nie miło, na pytanie co poleca usłyszałam 'zależy na co ma Pani ochotę'. Karty win o którą prosiłam nie otrzymałam, za to Pani powiedziała ze na kieliszki mają jeden rodzaj wina i czy chcę. Rozumiem że ja i chłopak jesteśmy młodymi ludźmi ale byliśmy gośćmi w tej restauracji i oczekiwaliśmy normalnej obsługi, a widocznie zostaliśmy zakwalifikowani do tej 'gorszej kategorii' klientów. Jedzenie dostaliśmy po 50 minutach, a po godzinie już opuszczaliśmy to miejsce gdzie na pewno nie wrócimy i nie polecamy - a już na pewno nie młodym ludziom. I wiadomość dla pani kelnerki - młode osoby mogą znać się na winie i dodatkowo mogą mieć i obycie w restauracjach i pieniądze które chcieli zostawić w miejscu Pani pracy a Pani skutecznie nas do tego zniechęciła.
Moja ocena
Restauracja Da Vinci kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo nam jest przykro, że Państwo odebraliście nas tak źle . Wszystkich Klientów traktujemy na takim samym poziomie czy są młodzi czy starsi są traktowani tak samo. Podchodzimy do klienta indywidualnie a nie obcesowo. Mimo wszystko dziękujemy za państwa opinie weźmiemy ją do Serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry